Zaudējums sīvā cīņā

Vēlā sestdienas vakarā “FK Lielupe” aizvadīja pirmo spēli 2017.gada sezonas 2.Līgas čempionātā. Pretiniekos bija “FK Aliance” komanda, ar kuru mums allaž ir ļoti interesantas un līdzīgas spēles. Arī šī spēle nekļuva par izņēmumu. Pirms spēles “FK Lielupe” sastāvā bija veiktas izmaiņas, jo veselības dēļ nevarēja palīdzēt uzreiz vairāki spēlētāji, taču laukumā tik un tā devās spēlētāji, kuri cīnījās līdz pēdējai spēles sekundei.

“FK Aliance” sāka spiest jau no pašām pirmajām spēles sekundēm. Brīžiem viņi pat spēja nostiprināties mūsu laukuma pusē uz ilgāku laiku, taču vairākkārt neticamā veidā glāba Antons Vasiļjevs. Neskatoties uz lielu viesu komandas spiedienu, rezultātu atklāja Pāvels Baikovs, izvirzot “FK Lielupe” vadībā spēles 16′ minūtē. Pēc gūtiem vārtiem mūsu spēlētājiem izdevās novirzīt spēli no mūsu vārtiem un izveidot dažus ļoti labus momentus pie pretinieku vārtiem. Taču noturēt vienu vārtu pārsvaru līdz pārtraukumam mums neizdevās – spēles 41′ minūtē viesi rezultātu izlīdzināja.

Otro puslaiku labāk uzsāka mūsu futbolisti, kas arī atmaksājās, spēles 53′ minūtē Pāvels Baikovs vēlreiz izvirzīja mūsu komandu vadībā. Bet viesiem bija nepieciešamas vien trīs minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu. Vēlāk par sevi sāka atgādināt nogurums. Viesi vairāk un vairāk spieda uz mūsu vārtiem un beigās, diemžēl tomēr viesiem izdevās gūt arī trešos vārtus. Paliekot nedaudz vairāk par 10 minūtēm mūsu futbolisti devās atspēlēties. Pāvels Baikovs vēlreiz aizskrēja pretuzbrukumā, taču viņu nogāza pretinieku soda laukumā viesu aizsargs, bet spēles galvenais tiesnesis šo acīmredzamu pārkāpumu nesaskatīja. Pāvels Baikovs pēc šīs epizodes  turpināt spēli nevarēja. Atlikušajā spēles daļā daži pusmomenti tika izveidoti pie pretinieku vārtiem, bet ne vairāk par to. Šī bija ļoti emocionāla spēle, par ko saka arī tas, ka spēles pēdējā minūtē savas emocijas nesavaldīja Aleksandrs Ivanovs, kurš spēra bumbu pa gaisu, pēc kārtējā strīdīgā tiesneša lēmuma, par ko arī saņēma otro brīdinājumu un tika noraidīts no laukuma. Nākamā spēle viņam gan būs tagad jāizlaiž. Arī komandas kapteinim Kārlim Villerušam šī spēle beidzās ar rokas savainojumu, un jācer, ka gan Pāvels Baikovs, gan Kārlis Villerušs, gan arī pārējie spēlētāji, kuri šoreiz veselības dēļ nevarēja palīdzēt komandai, būs gatavi piektdien cīnīties par pirmajiem punktiem šosezon.

Spēles protokols – šeit.

Bildes no šīs spēles – šeit.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=CXdgWQcsdbs[/embedyt]