Pirmā uzvara jaunajā sezonā

“FK Lielupe” rezultatīvā spēlē izcīnīja pirmo uzvaru jaunajā sezonā. Neskatoties uz to, ka “FK Salacgrīva” atklāja spēles rezultātu spēles 4′ minūtē, diezgan ātri spējām atspēlēties – jau 12′ minūtē Pāvels Baikovs pirmo reizi raidīja bumbu pretinieku vārtu tīklā. Pēc piecām minūtēm viņš to izdarīja jau otro reizi.  Bet 21′ minūtē atkal neveiksmīga aizsargu spēle pie saviem vārtiem un viesi izmanto iespēju un panāk 2:2. Vārtu birums ar to nebeidzās, “FK Lielupe” divu minūšu laikā, 35′ un 37′ minūtēs, spēja gūt uzreiz divus vārtus un panākt 4:2.

Pie diezgan ērta rezultāta devāmies pelnītā atpūtā. Pēc pārtraukuma, komandas turpināja bīstami uzbrukt un 54′ minūtē Pāvels Baikovs guva savus trešos vārtus šajā spēlē un panāca jau 5:2. Pēc gūtiem vārtiem spēlētāji nedaudz atslābinājās un ļāva viesiem izveidot vairākus bīstamus momentus. Spēles izskaņā viesi panāca pat 5:4 un bija ļoti tuvu tam, lai izrautu punktu, taču Antons Vasiļjevs neticamā veidā glāba komandu.

2nd-league-matchday-result-fk-salacgriva-home

Kārlis Villerušs (“FK Lielupe” galvenais treneris): Labi kā izturējām. Vajadzēja gūt vairāk vārtus, jo bija ļoti daudz momentu, bet nerealizējām tos. Jāpielabo spēle aizsardzībā, bija diezgan daudz nevajadzīgu kļūdu aizsardzībā. Jāuzlabo spēle tā sauktajā “otrajā stāvā”. Par daudz atļāvām pretiniekam izveidot momentus pie saviem vārtiem. Strādāsim tālāk. Galvenais, ka izturējām. Paldies mūsu vārtsargam Antonam Vasiļjevam, kurš spēles beigās brīnumainā kārtā izglāba un palīdzēja izcīnīt šos trīs punktus. Priekšā mūs gaida vēl spēcīgāki pretinieki, tāpēc ir ļoti daudz darba. Runājot par spēles agresivitāti, tad, uzskatu, ka dažas reizes galvenais tiesnesis pieļāva kļūdas, bet tās kļūdas nebija vērstas ne pret kādu no komandām, un šīs kļūdas neizšķīra spēles likteni. Kopumā tiesnešu brigāde notiesāja tīri labi un nevienai no komandām nevajadzētu būt kaut kādām pretenzijām par tiesnešu darbu. Agresivitātes ziņā puiši ir malači, varbūt beigās vajadzēja vēl nedaudz saņemties un dažās epizodēs nospēlēt niknāk, parādot raksturu.

Aigars Ragainis (“FK Salacgrīva” galvenais treneris): Bija pārāk daudz elementāru kļūdu. Jāsaka, ka četrus no pieciem ielaistiem vārtiem mēs paši uzdāvinājām pretiniekam, un tie ir malači, ka spēja tos izmantot. Paši mēs parādījām labāko šīs sezonas spēli, bet visi puiši vēl ļoti tālu no savas optimālas sportiskās formas.