Turpinām Trešās līgas sezonu ar spēli pret Ogre United dublieriem

Pēc pārvarētas Atbildīgas spēles Latvijas kausa pirmā posma otrās kārtas, kad esam arī noskaidrojuši, ka otrajā posmā mums pretī stāsies Optibet Nākotnes Līgas klubs FK Beitar, esam atpakaļ pie Dali Dali Trešās līgas sezonas. Nākamais pretinieks šovakar mums būs Ogre United-2.

Ogrēnieši līdz šim ir aizvadījuši 4 spēles, kuras uz pusēm ir dalījuši uzvaras un zaudējumi. Pārliecinoši ar 0:5 piedzīvoja zaudējumu pret Super Nova-2, kā arī 1:2 pret Siguldu. Savukārt izcīnītas uzvaras pret lejasgala komandām DSVK Traktors un FK Alberts attiecīgi ar 2:0 un 6:2. Tas ļauj United komandai pagaidām ierindoties 4. vietā turnīra tabulā. Mūsu kontā ir pa vienam zaudējumam, neizšķirtam un uzvarai, kas ierindo mūs vietu zem pretiniekiem no Ogres.

Ogres sastāvā rezultatīvākie spēlētāji šobrīd ir Bruno Kivkucāns un nigērietis Marvelouss Evere Nketans ar diviem gūtiem vārtiem. Mūsu komandas labāko vārtu guvēju sarakstā joprojām pirmajā vietā ar trīs vārtiem, kas tika gūti spēlē pret Siguldu, ir Nikolas Podka Malongs, kam seko Ņikita Mihaļcevičs ar diviem vārtiem un 5 spēlētāji, kuri pa reizei ir pārspējuši pretinieku vārtsargus. Jāpiemin, ka gaidāmajā spēlē pret Ogri, mums nevarēs palīdzēt Nils Veipāns, kurš pirmajās trīs sezonas spēlēs ir bijis svarīga figūra aizsardzībā.

Spēles sākums 21:15, Hanzas vidusskolas laukumā.