Pirmo reizi kluba vēsturē iekrājam 4 nezaudētu spēļu sēriju

Piektdien visai drēgnos laikapstākļos Hanzas vidusskolas stadionā tikāmies ar Ogre United dublieriem. Lai arī visai ātri pirmā puslaika ievadā nonācām vadībā ar 2:0, beigās nācās samierināties ar rezultatīvu neizšķirtu ar 3:3.

Uz šo spēli mūsu komandai bija pieejami praktiski visi spēcīgākie futbolisti, iztrūka tikai aizsargs Nils Veipāns un pussargs Dāvis Akmeņkalns, kuram spēle bija jāizlaiž diskvalifikācijas dēļ, jo pirmajās 3 sezonas spēlēs Dāvis pamanījās sakrāt trīs dzeltenās kartītes. Mačs pret Ogri iesākās pārliecinoši mūsu zīmē – krietni vairāk kontrolējām bumbu un apdraudējām pretinieku vārtus, kas arī ātri rezultējās panākumā. Jau 13’ minūtē pēc stūra sitiena prasmīgi nospēlējām otrajā stāvā, kas ļāva no pašas vārtu priekšas Ralfam Beinarovičam atklāt spēles rezultātu – 1:0. Tie Ralfam bija pirmie vārti šosezon un otrie kopumā, pārstāvot FK Lielupe komandu. Nieka 3 minūtes vēlāk Nikolas Podka Malongs veica skaistu piespēli starp aizsargiem, izvirzot vienatnē pret vārtu sargu Rolandu Augstkalnu, kurš nekļūdīgi bumbu ieripināja tālajā vārtu stūrī – 2:0. Rolandam šie bija pirmie vārti kluba rindās. Diemžēl pēc otrajiem gūtajiem vārtiem pretinieki pārņēma bumbas kontroli savā paspārnē. Vēl vienu izcilu iespēju tomēr sagaidījām puslaika izskaņā, kad atkal vienatnē pret vārtsargu nonāca Rolands Augstklans, tomēr bumbu viņš palaida nedaudz par tālu, līdz ar to nācās pēc bumbas sniegties izklupienā, kas noveda pie sāpīgas sadursmes ar vārtsargu un piespiedu maiņas. Pirmais puslaiks noslēdzās ar mūsu divu vārtu pārsvaru.

Otrais puslaiks iesākās ar visai haotisku futbolu mūsu izpildījumā, kas ļāva ogrēniešiem tikt pie krietni vairāk bīstamiem momentiem. Septiņas minūtes pēc otrā puslaika starta pārāk viegli soda laukumā ļāvām ielauzties viesu uzbrucējam, kas izdarīja asu piespēli gar vārtiem, un arī tur pretinieks bija ātrāks, samazinot rezultāta starpību. Nieka sešas minūtes vēlāk pēc stūra sitiena pie mūsu vārtiem bumbu izsitām no sava soda laukuma, tomēr tā nonāca tieši pa sitienam Ogres uzbrucējam, kurš caursita burzmu vārtu priekšā un izlīdzināja rezultātu. Tomēr 10 minūtes vēlāk atņēmām pretiniekam bumbu viņu laukuma pusē, un teicami izspēlējām bumbu uz vārtu priekšu, kur savus pirmos vārtus Lielupes kreklā guva Jevģēnijs Jepifanovs – 3:2. Tomēr prieki bija īsi, jo jau piecas minūtes vēlāk atkal pasīvi nospēlējām pie stūra sitiena izspēles, kas ļāva Ogrei atkal izlīdzināt rezultātu. Spēles izskaņā neliels pārsvars piederēja mums, tomēr vairākus stūra sitienus un vārtu gūšanas pusmomentus nespējām pārvērst rezultātā, spēlei noslēdzoties ar 3:3.

Izcīnītais punkts mūs pagaidām ierindo 5. vietā turnīra tabulā, bet sezonā vēl ir jāaizvada 10 spēles turnīra pirmajā posmā, līdz ar to kārotais mērķis (Top3) nekur nav palicis. Kā jau minējām, līdz ar šo neizšķirtu esam uzstādījuši kluba rekordu – pirmo reizi sasniedzām 4 nezaudētu spēļu sēriju (2 neizšķirti un uzvara 3. Līgā un uzvara kausa spēlē). Iepriekš labākais sasniegums bija 3 spēles, kas tika sasniegts pērn.

Nākamā spēle gaidāma jau piektdien, kad Hanzas vidusskolas laukumā tiksimies ar FK Alberts komandu.