Turpinām bez zaudējumiem līgā

Pēc dramatiskas spēles galotnes Atbildīgas spēles Latvijas kausā pret Madona Kvarcs komandu, kurā garā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā tomēr izstājamies no turnīra, aizvadījām otro 3. līgas maču, kas arī bija mājās – pretī stājās DSVK Traktors.

Šajā spēlē dažādu iemeslu dēļ nevarēja palīdzēt vairāki pamatsastāva aizsardzības spēlētāji. Rikardo Paoli ir īslaicīgi devies uz savu dzimteni Itālijā, Dainis Sondors atkopjas pēc savainojuma, savukārt Dāvis Trapučka ir atradis citu klubu un šo sezonu turpinās FK PPK/Betsafe sastāvā.

Spēles ievads izvērtās visai neveiksmīgs, jo jau 8. minūtē spēles galvenais tiesnesis fiksēja diezgan strīdīgu pārkāpumu pie mūsu soda laukuma, gandrīz tieši pretī vārtiem. Diemžēl Traktors šo iespēju izmantoja, un ar precīzu sitienu raidīja bumbu labajā vārtu augšējā stūrī. Turpmāk, puslaikā abas komandas spēli pārsvarā aizvadīja laukumā vidusdaļā, kur notika cīņa par bumbas kontroli, neveidojot bīstamus uzbrukumus. Tomēr pašā puslaika izskaņā pēc teicamas saspēles Pāvels Baikovs nonāca vienatnē pret pretinieku vārtsargu. Šo iespēju mūsu pieredzes bagātais uzbrucējs nelaida garām, izlīdzinot rezultātu 1:1. Tablo tieši šādu rezultātu arī radīja pēc puslaika beigu svilpes.

Otrā puslaika ievadā no otrā vārtu zaudējuma mūsu komandu vairākkārt glāba Antons Vasiļjevs, kurš vārtos spēlēja izcili. Diemžēl mūsu uzbrukums nebija tik veiksmīgs, un spējām atbildēt vien ar dažiem tālsitieniem. Visbīstamākais no tiem bija Maksima Kirilova izpildījuma, kurš spēcīgi no 25 metriem sita zem vārtu pārliktņa, taču pretinieku vārtsargs atvairīja sitienu. Gala rezultāts tā arī nemainījās, un izcīnījām otro punktu šosezon, kā arī atkārtojām garāko bezzaudējumu sēriju pamatlaikā kluba vēsturē – 3 spēles.

Šajā mačā FK Lielupe sastāvā oficiālās spēlēs debitēja Aleksejs Sergejevs, Daniels Stepaņenko, Ņikita Mihaļcevičs, kā arī pēc vairāku gadu pārtraukuma sastāvā atgriezās iespējams viens no visu laiku labākajiem komandas spēlētājiem Igors Ļahovs.

Nākamo spēli Dali Dali 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupā aizvadīsim 16.jūnijā, kad viesosimies Ogrē, kur tiksimies ar līgas debitantiem Ogre United.