Dosimies savā pirmajā izbraukuma spēlē šosezon

Šodien dosimies uz savu pirmo izbraukuma spēli šī gada Dali Dali 3. līgas sezonā. Un pretinieks ir visai nopietns – līgas debitanti Ogre United.

Ogres klubs šo sezonu iesākuši ļoti iespaidīgi. Nospēlētas tikai divas spēles, bet abās izcīnītas ārkārtīgi pārliecinošas uzvaras ar pretinieku sagraušanu – vispirms ar 7:0 tika sagrauta Futbola Parks Academy/LSPA komanda, bet pēc tam arī sabradāts FK Alberts ar 6:0.

Zināmākie futbolisti Ogres sastāvā ir aizsargs Juris Skābardis, kurš Virslīgā ir spēlējis FK Metta sastāvā. Pēcāk paspēja uzspēlēt arī FK Auda komandā. Otrs skaļākais vārds ir Emīls Latkovskis, kurš 2015. gadā bija Futbola virslīgas izpilddirektors.

Mūsu sastāvā atpakaļ ierindā ir Kārlis Villerušs, Alekseja Sergejeva trauma spēlē pret DSVK Traktors, kuras dēļ viņš nevarēja turpināt spēli, izrādījās nenopietna un viņš arī šovakar ir gatavs doties laukumā. Toties joprojām savainoto sarakstā ir Andrejs Ivanovs un Dainis Sondors, Maksims Kirilovs joprojām attopas pēc slimības, kā arī Rikardo Paoli Latvijā atgriezīsies tikai nākamnedēļ.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe galvenais treneris): “Šī noteikti būs sarežģītākā spēle šosezon līdz šim. Tas būs nopietns pārbaudījums mūsu komandai, Ogre ir ļoti iespaidīgi iesākuši sezonu, kamēr mēs nedaudz buksējam, nenoturot uzvaru pār Futbola Parks Academy komandu un nenovadot spēli ar DSVK Traktors līdz panākumam. Taču ar katru reizi mūsu komanda izskatās arvien labāk un labāk. Es labi atceros arī mūsu pārbaudes spēli pret Ogre United, īpaši pirmo puslaiku, toreiz mums pat bija vairāk momentu nekā viņiem, tikai laukumā iznākot lielajai daļai no rezervistiem mūsu spēle sabruka. Es domāju, ka būs visai interesanta cīņa laukumā, mēs noteikti cīnīsimies par to, lai aizvestu no Ogres punktus.

Spēles sākums 19:00 Ogres Valsts ģimnāzijas mākslīgajā laukumā.