Turnīra saspringtākais posms ir klāt!

Dienā, kad Latvijas lielie futbola klubi cīnās par iekļūšanu Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas trešajā kārtā, mums jārisina savs uzdevums – tikšana Vidzemes reģiona 2.posmā.

Pēc pagājušā nedēļā izlaistās uzvaras pret DSVK Traktors vienību, kad izlaidām 3:1 vadību spēles pēdējās sekundēs, Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupā mums ir palikušas vairs tikai 3 spēles, un lai garantētu drošu tikšanu nākamajā posmā, zaudēt punktus vairs nedrīkstam. Pirmais šķērslis ceļā uz mērķi ir Ogre United dublieri, pret kuriem cīnīsimies izbraukumā jau šovakar.

Turnīra tabulā abas komandas atrodas plecu pie pleca – mēs esam ierindojušies 4. vietā ar 18 punktiem, savukārt ogrēniešiem ir 13, toties par vienu aizvadītu spēli mazāk. Trešā vieta, kuru šobrīd aizņem Futbola Parks Academy, kas garantētu iekļūšanu nākamajā turnīra posmā, ir tikai punkta attālumā no mums, līdz ar to tuvāko divu nedēļu laikā gaidāma ārkārtīgi aizraujoša cīņa par šo mērķi trīs komandu starpā.

Ogres komandas rindās šogad īpaši izceļas gados ļoti jauni futbolisti. 17 gadīgais ikšķilietis Romāns Afanasjevs guvis 8 vārtus 10 spēlēs, bet Bruno Kivkucāns ir guvis piecus vārtus, turklāt viņam šobrīd ir tikai 15 gadi.

Diemžēl šoreiz komandai nevarēs palīdzēt Sergejs Možajevs, kurš pēdējo spēļu laikā izcīnīja vietu komandas sastāvā. Joprojām no pacilās cīpslas traumas atkopjas komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs Jevgenijs Jepifanovs. Savukārt trešo spēli pēc kārtas izlaidīs pagājušās sezonas komandas labākais U21 spēlētājs Ņikita Mihaļcevičs. Tomēr ir atgriezušies sastāvā vairāki nozīmīgi spēlētāji. Pēc izlaistām divām spēlēm atkal būs pieejams pussargs Roberts Leladze. Pagājušo spēli izlaida Arturs Kupčs, kurš nopelnīja sarkano kartīti spēlē pret Siguldu, tomēr pret Ogri viņš būs atpakaļ.

Tāpat spēli aizvadīsim bez mūsu galvenā trenera Kārļa Villeruša klātbūtnes, kuram pirmdien tika veikta neplānota operācija un šobrīd viņš iziet rehabilitāciju, līdz ar to, šovakar galvenā trenera vietas izpildītāja būs Marija Voronova. Viņa jau bija šādā statusā šogad, kad aizvadījām Latvijas kausa spēli pret FС Madona / BJSS, jo pēc reglamenta, Kārlis Villerušs nevarēja būt gan spēlētājs, gan treneris tajā spēlē. To spēli mēs uzvarējām ar 1:0. Jācer, ka arī šovakar Marijas faktors nostrādās un palīdzēs komandai gūt tik svarīgus trīs punktus.

Spēles sākums 19:30 Ogres valsts ģimnāzijas stadionā.

Spēles detaļas

3. Līga 2023

Ogres Valsts ģimnāzijas stadions12, Meža prospekts, Mālkalne, Ogre, Ogres novads, Zemgale, LV-5003, Latvia

Ogre United-2
Ogres Valsts ģimnāzijas mākslīgais laukums
FK Lielupe
0 - 2
Final Score
Ralfs Beinarovičs - 1 (75')Patriks Vitkus - 1 (11')
Game Statistics
0 Assists 0
Game Timeline
KO
KO
Patriks Vitkus
11'
Rolands Linužs
46'
Oskars Žagars
46'
Ralfs Tauvēns
56'
12. Andris Smilga
60'
Patriks Piekus
63'
Rinalds Kristiāns Veličko
63'
14. Robert Leladze
67'
Mārtiņš Kļavis
73'
41. Ralfs Beinarovičs
75'
43. Nicolas Podka Malong
75'
Maksims Saveļjevs
80'
Ralfs Tauvēns
82'
37. Jurijs Funtikovs
84'
31. Pierre Bastan Gomes
90'
25. Andrejs Ivanovs
90'
FT