Spēles pēdējās sekundēs izlaižam uzvaru pret Traktoru

Ceturtdienas vakarā aizvadījām kārtējo DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas spēli, savās mājās uzņemot DSVK Traktors / LSAB vienību. Lai arī pirmajā aplī svinējām drošu uzvaru ar 7:1, šoreiz gan vārtu gūšanas iespēju realizācija, gan spēle aizsardzībā bija krietni zemākā līmenī, kas ļāva šoreiz izcīnīt vien punktu dramatiskā spēlē ar rezultātu 3:3.

Spēles stils abām komandām bija identisks pirmajā aplī parādītajam – mēs kontrolējām bumbu praktiski nepārtraukti, veidojot regulārus saasinājumus pie pretinieku vārtiem, kamēr Traktors nosēdās ļoti zemā aizsardzībā, cerot uz pretuzbrukumiem. Pirmajā puslaikā bīstams viņiem tāds sanāca tikai viens, kamēr mēs baudījām momentu jūru, tomēr realizācija kliboja. Pie pirmās vārtu gūšanas iespējas drīz pēc spēles sākuma tika Nikolā Podka Malongs, kurš nonāca vienatnē pret pretinieku vārtsargu, tomēr raidīja bumbu tam virsū. Pēc tam divi līdzīgi izgājieni arī senegālietim Piēram Bastanam Gomesam, viens tika raidīts garām vārtiem, otrajā – mūsu pussargs netiks pie sitiena, jo cenšoties apspēlēt vārtsargu, bumbu pazaudēja. Puslaika vidū teicamu centrējumu uz vārtu priekšu veica Dainis Sondors, kur divvietulībā atradās divi mūsu uzbrucēji, no kuriem sitienu ar galvu izdarīja Kārlis Villerušs. Tomēr viesu vārtsargs bumbu atvairīja. Pēc tam sekoja sērija ar bīstamiem stūra sitieniem, taču arī tos neizdevās realizēt. Tomēr beidzot veiksme mums uzsmaidīja un pēc kārtējā teicamā Daiņa Sondora centrējuma skaistus vārtus ar galvu guva Nikolā Podka Malongs. Līdz puslaika beigām radījām vēl vairākas iespējas gūt vārtus, bet tās bija neveiksmīgas. Pēc 45 spēles minūtēm 1:0.

Otrā puslaika sākumā ātri dubultojām pārsvaru ar Nikolā Podka Malonga realizētu 11 metru soda sitienu, ko nopelnīja Igors Ļahovs. Tomēr jau 3 minūtes vēlāk pavirši nospēlējām savā soda laukumā, kad viesi pēc stūra sitiena guva vārtus ar galvu. Puslaika vidū pēc teicama individuāla reida savus trešos vārtus spēlē un jau 11. sezonā (ieskaitot Latvijas kausu) guva Nikolā Podka Malongs. Diemžēl ar to spēle nebeidzās – 11 minūtes līdz spēles beigām iekritām ātrajā pretuzbrukumā, kas ļāva “traktoristiem” samazināt deficītu uz tablo līdz vieniem vārtiem. Mača izskaņā spēlējām manāmi nervozi, un kompensācijas laika trešajā minūtē nepiedodami izlaidām piespēli starp aizsargiem, kas izveda viesu komandas uzbrucēju vienatnē pret mūsu vārtsargu. DSVK Traktors bija precīzs, izlīdzinot rezultātu 3:3, ar ko spēle arī beidzās.

Lai arī neizcīnītie 3 punkti mums pabojāja ceļu uz Top3, šajā nedēļas nogalē spēli aizvadīja arī mūsu galvenie konkurenti par trešo ceļazīmi otrajā posmā – Futbola Parks Academy / LSPA, kurā viņi ar rezultātu 1:2 piekāpās FK Sigulda komandai, līdz ar to joprojām atlikušajās trīs pirmā posma spēlēs viss paliek mūsu rokās – izcīnot uzvaras visās trijās, mēs droši garantējam tikšanu nākamajā posmā.

Nākamā spēle mūsu komandai jau ceturtdien, kad izbraukumā Ogrē 19:30 mērosimies spēkiem ar vietējā Ogre United dublieru komandu.