Centīsimies atkārtot pirmā apļa uguņošanu pret Traktoru

Pēc ārkārtīgi sāpīgā zaudējuma Siguldā pagājušajā nedēļā ar 2:3, kas visticamāk mums aizvēra durvis uz Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas Top-2, jau šodien uzņemsim savās mājās DSVK Traktors / LSAB komandu, kuru pirmajā aplī sagrāvām ar 7:1. Uzvaras gadījumā joprojām saglabāsim labas cerības uz labāko trijnieku, kas nepieciešams, lai kvalificētos nākamajam turnīra etapam.

Lai arī abas komandas turnīra tabulā atrodas gandrīz blakus (mums 4. vieta, viesiem – 6.), esam iekrājuši par 11 punktiem vairāk. Tomēr jāpiemin, ka mums ir par 2 aizvadītām spēlēm vairāk. Tas ļauj arī Traktoram vēl saglabāt teorētiskas cerības uz iekļūšanu nākamajā turnīra fāzē.

DSVK Traktors rindās noteikti šobrīd var izcelt mums labi pazīstamu Ediju Šleseru, kurš 6 aizvadītās spēlēs spējis gūt 5 vārtus, kas ir trešdaļa no viesiem komandas gūtajiem vārtiem. Edijs Šlesers savulaik ir spēlējis mūsu studentu komandas rindās Latvijas Universitātes līgā.

Mūsu komandai pirmo reizi sastāva problēmu dēļ nebūs spēlei pieteikts pilns rezervistu soliņš. Tomēr jāpiemin, ka pēc trīs gadu prombūtnes Audas jaunatnes komandās un Vācijas amatieru komandā SV Teutonia Staden, mums atkal ir pievienojies kreisās malas aizsargs Ralfs Biruls. Tāpat sastāvā ir atgriezies bijušais Latvijas U-21 izlases spēlētājs Deniss Bezuščonoks, kurš pēdējo spēli Lielupes sastāvā aizvadīja pagājušā gada jūnijā. Pēc izlaistām 8 spēlēm šosezon atkal vietu spēles pieteikumā ir izpelnījusies kluba leģenda, mūsu ceturtais spēlēm bagātākais FK Lielupe spēlētājs – Mārtiņš Auziņš.

Virkne pamatsastāva spēlētāju šoreiz nebūs pieejami. Nozīmīgākie iztrūkumi no tiem ir Jevgēnijs Jepifanovs, Ņikita Mihaļcevičs, Artjoms Morozovs un Jurijs Funtikovs. Tāpat vienas spēles diskvalifikāciju, pēc nopelnītas sarkanās kartītes pagājušajā spēlē, būs jāizcieš Arturam Kupčam.

Spēles sākums 21:15, Hanzas vidusskolas laukumā. Īstā cīņa par iekļūšanu nākamajā turnīra posmā sākas tagad.