Haotiskā piecu vārtu spēlē zaudējam Siguldai

Devāmies izbraukumā uz Siguldu ļoti motivēti izcīnīt uzvaru, kas pavērtu vienkāršāku ceļu uz iekļūšanu Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas labāko trīs komandu starpā, kas garantētu iekļūšanu nākamajā posmā. Diemžēl atkal nespējām apturēt līgas labāko vārtu guvēju Siguldas rindās Matīsu Bieziņu, kurš pateicoties 3 gūtajiem vārtiem nesa mums zaudējumu ar 2:3.

Spēles sākumā kā ierasts mēs vairāk kontrolējām bumbu, tomēr laukuma kvalitāte neļāva to darīt pārāk droši, kas noveda pie diezgan daudziem tehniskajiem brāķiem piespēlēs, kas saasina spēli pretinieku soda laukuma tuvumā. Tomēr visai ātri siguldieši tika pie vairākiem bīstamiem stūra sitieniem, no kuriem vienu arī izmantoja 30′ minūtē, kad no dažiem metriem no vārtu priekšas sita iepriekš pieminētais Bieziņš. Četras minūtes vēlāk visai asu izklupienu patālu no vārtiem veica mūsu aizsargs Arturs Kupčs, kuru spēles tiesnesis nepažēloja un atalgoja ar sarkano kartīti. FK Lielupe galvenais treneris reaģējot uz šo notikumu veica uzreiz divas maiņas – laukumā devās Dainis Sondors, kuram šī spēle ir pirmā kopš jūnija sākuma, kā arī pērnās sezonas vērtīgākais spēlētājs mūsu sastāvā Igoru Ļahovu. Viņam šī bija pirmā spēle precīzi pēc gada pārtraukuma. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu Siguldas pārsvaru 1:0.

Otrā puslaika ievadā visai ātri spējām izlīdzināt rezultātu, kad pēc skaista tālsitiena no gaisa vārtus guva Nikolā Podka Malongs – 1:1. Lai arī epizodiski arī mazākumā teicami kontrolējām bumbu, tomēr puslaika otrajā daļā nosēdāmies ļoti zemu, kas ļāva Siguldai veikt vairākus ļoti bīstamus sitienus un stūra sitienu izspēles. 69′ minūtē pavisam nevainīgā epizodē neveiksmīgi mūsu vārtsargam bumbu atspēlēja Maikls Petrovs, kuru pārķēra pretinieku uzbrucējs, apspēlēdams Antonu Vasiļjevu, izvirzīja mājiniekus vadībā ar 2:1. Piecas minūtes vēlāk iekritām ātrajā pretuzbrukumā un atkal Matīss Bieziņš mūs sarūgtināja – 3:1. Septiņas minūtes līdz pamatlaika beigām, pēc lieliska individuālā reida, vienus vārtus atguva Siguldas bieds Nikolā Podka Malongs, kurš šosezon divās spēlēs pret siguldiešiem ir guvis piecus vārtus. Tomēr, lai arī pēdējās spēles minūtēs tikām pie vārtu gūšanas iespējām, rezultāts vairs nemainījās – 3:2 Siguldas labā. Līdz ar to siguldieši sev praktiski garantējuši vietu nākamajā kārtā, kamēr mums vēl ļoti smaga cīņa priekšā par kāroto trijnieku.

Nākamā spēle mums gaidāma jau ceturtdien, kad savās mājās Hanzas vidusskolas laukumā plkst. 21:15 uzņemsim DSVK Traktors / LSAB komandu, kuru pirmajā aplī sagrāvām ar 7:1.