Svētdien tiks aizvadīta FK Lielupe Futbola diena!

Pievienojies FK Lielupe sieviešu komandai!
Pievienojies FK Lielupe sieviešu komandai!

Šo svētdien, 24.septembrī, Rīgas 49.vidusskolas stadionā, plkst.16:00 sāksies pasākums veltīts Futbola dienai. Galvenokārt šis pasākums būs saistīts ar mūsu nelielu ģimeni, kuru mēs plānojam paplašināt, izveidojot Sieviešu komandu! Bet par vēl īpašāku šis pasākums kļūst dēļ “FK Lielupe” 5 gadu jubilejas! Atzīmēsim to kopā nodarbojoties ar mūsu sirds lietu – spēlējot futbolu!

“FK Lielupe” Futbola Dienas svētki šogad ir sadalīti trīs daļās.  “FK Lielupe” filozofija vienmēr ir bijusi, ka futbolam jābūt pieejamam ikvienam gribētājam! “FK Lielupe” kolektīvs vienmēr ir bijis ļoti draudzīgs, un tā ir viena liela ģimene. Un ir pienācis laiks uzņemt savā ģimenē ar meitenes! 16:00 ir gaidītas visas meitenes un sievietes, kuras grib pievienoties mūsu jaunizveidotai Sieviešu komandai! Šis būs pirmais iepazīšanās treniņš, uz kuru ir aicināta ikviena gribētāja! Par Sieviešu komandas galveno treneri tika iecelts Kārlis Villerušs, bet viņam asistēs Marita Katāja-Paegle. Pirmais mērķis ir startēt Ziemas līgā jau šoziem, kā arī nākamgad startēt Sieviešu 1.Līgas čempionātā! Tāpēc gaidīsim visas daiļā dzimuma pārstāves, kuras grib spēlēt futbolu!

Rakstam vēsturi kopā, nāc un pievienojies komandai ar lieliem mērķiem!
Rakstam vēsturi kopā, nāc un pievienojies komandai ar lieliem mērķiem!

Tāpat 16:00 laukuma otrajā pusē notiks atlase vīriešu komandā. Šis arī būs atklātais treniņš, kurā piedalīsies arī mūsu komandas labākie spēlētāji! Ikviens gribētājs var atnākt uz šo atlasi un jau no oktobra sākt gatavoties “TautasFutbols.LV” Ziemas līgai, kā arī nākamā gada 2.Līgas čempionātam. Nākamgad ir plānots izveidot divas komandas: pirmā komanda startēs 2.Līgā, bet otrā komanda – 3.Līgas čempionātā. Nākamgad mērķi ir visaugstākie, tāpēc jau no oktobra komanda uzsāks pirmssezonas treniņu procesu, kura mērķis ir pilnvērtīgi sagatavoties nākamajai sezonai. Tāpēc nāc, parādi visu uz ko esi spējīgs un iespējams, ka tieši tu būsi viens no tiem, kas palīdzēs “FK Lielupe” komandai nākamgad izcīnīt pirmās godalgas 2.Līgas čempionātā. Bet varbūt tu varēsi labi pavadīt laiku, spēlējot mūsu otrajā komandā 3.Līgas čempionātā? Nebaidies un nāc uz atklāto treniņu un ņem līdzi savus draugus un draudzenes! Būvēsim vēsturi kopā!

Vai esošo spēlētāju komanda spēs atspēlēties par zaudējumu pagājušajā gadā?
Vai esošo spēlētāju komanda spēs atspēlēties par zaudējumu pagājušajā gadā?

Bet 17:30 tiks aizvadīta nu jau tradicionālā spēle starp “FK Lielupe” esošajiem un bijušajiem spēlētājiem. Neviens no “FK Lielupe” bijušo spēlētāju komandas neslēpj, ka ļoti gaidīja šo dienu, kad viņi varēs vēlreiz doties laukumā “FK Lielupe” kreklā, kā arī viņi ir ļoti noskaņoti otro reizi pārspēt esošo spēlētāju komandu. Atgādināsim, ka 2016.gadā notika pirmā šāda veida spēle, kura pulcēja kopumā 35 futbolistus, kā arī piesaistīja arī līdzjutēju interesi. Pērn bijušo spēlētāju komanda izcīnīja uzvaru ar 10:5, toreiz ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Deniss Kiriļuks, kurš šoreiz spēlēs esošo spēlētāju komandā, vēl pa diviem vārtiem guva Rihards Vilnis un Artūrs Sašņikovs, bet ar vienu vārtu guvumu izcēlās Anatolijs Paršins, Aleksejs Vasiļjevs, Ričards Veiss un Māris Pedecs. Šoreiz izskatās, ka tikai Aleksejs Vasiļjevs un Artūrs Sašņikovs būs tie, kuri mēģinās otro reizi sarūgtināt esošo spēlētāju komandu. Savukārt esošo spēlētāju komandā ar 3 vārtiem atzīmējās Pāvels Baikovs, bet pa vieniem vārtiem guva Andrejs Babuškins un Artūrs Nikolajevs. Nāc un atbalsti savus draugus!

Gaidīsim visus uz mūsu pasākumu gan kā dalībnieku rindās, gan arī kā līdzjutējus! Pievienojies komandai! #ticamkomandā!