Paldies visiem mūsu Futbola Dienas pasākuma dalībniekiem!

Gribam pateikties visiem dalībniekiem par neticamām emocijām! Bez jums šis pasākums nebūtu izdevies!

Kā jau ir ierasts, septembrī visā Latvijā notiek “Futbola Diena” – nedēļa veltīta futbolam, kas sakrīt kopā ar Eiropas Sporta nedēļu. Jau tradicionāli arī “FK Lielupe” meklē iespējas iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku futbolā, organizējot savu pasākumu. Šogad tika lemts par nedaudz vērienīgāka pasākuma organizēšanu. Pasākums tika sadalīts divās daļās. Pirmajā daļā vienā laukuma pusē notika atklātais treniņš meitenēm, bet otrajā laukuma pusē notika atlase vīriešu komandā. Ar atnākušajiem dalībniekiem šajā pasākumā piedalījās arī vairāki “FK Lielupe” spēlētāji, kuri gan palīdzēja pasākuma organizēšanā, gan arī piedalījās dažādās aktivitātēs kopā ar meitenēm. Ja jūs netikāt uz šo pasākumu, pievienoties gan Sieviešu komandai, gan arī Vīriešu komandai iespēja vēl būs, sekojiet līdzi informācijai, mēs noteikti ziņosim, kad šāda iespēja būs.

Pasākuma otrajā daļā notika tradicionālā spēle starp esošajiem un bijušajiem “FK Lielupe” spēlētajiem. Protams, katra no komandām gribēja pieradīt otrai savu pārākumu, taču viss notika ļoti draudzīgā atmosfērā, satiekoties veciem draugiem. Šī tradīcija noteikti tiks turpināta arī nākotnē. Šoreiz spēlē piedalījās arī daži mūsu Jaunatnes komandas spēlētāji. Diezgan ātri vadībā izvirzījās esošie spēlētāji, kad Andrejs Babuškins realizēja 11 metru soda sitienu. Nedaudz vēlāk arī Artjoms Naimovičs panāca 2:0 esošo spēlētāju labā. Bet diezgan ātri bijušie spēlētāji vienus vārtus atspēlēja, pateicoties Dāvida Petrova-Dukata autogolam. Bet pirmā puslaika noslēgumā Maksims Harkins panāca 3:1. Ar šādu rezultātu komandas devās nelielā pauzē. Pārtraukumā esošie spēlētāji pilnībā nomainīja sastāvu. Vēl pa vārtiem esošo spēlētāju sastāvā atzīmējās Artūrs Rudzītis un Kārlis Villerušs, bet bijušo spēlētāju labā vārtus guva Edgars Mihovičs un divas reizes ar vārtu guvumu atzīmējās Sergejs Mišejs. Rezultātā esošie spēlētāji revanšējās par pagājušā gada zaudējumu, izcīnot uzvaru ar 5:4.

Līdz ar šo pasākumu varam teikt, ka noslēdzām 2017.gada vasaras sezonu. Jau oktobrī pamazām sāksim gatavoties ziemas sezonai!

Foto no pasakuma – šeit.

Video no pasākuma drīz tiks publicēts!