Rolands Bočs dodas kopā ar U-14 izlasi Eiropas tūrē

Mūsu audzēknis Rolands Bočs dodas ar LFF Akadēmijas U-14 izlasi tradicionālajā Eiropas tūrē, kuras ietvaros tiks aizvadītas spēles pret Polijas “Legia”, Vācijas “Augsburg” un Čehijā pret Prāgas “Sparta” komandām.

Izbraukšana paredzēta 12.novembrī un jau 13.novembrī Polijā gan U-13, gan arī U-14 izlases dosies laukumā pret vienaudžiem no “Legia” kluba. 14.novembrī Čehijā tiks aizvadīta treniņu sesija, bet 15.novembrī notiks spēles Vācijā – viena izlase tiksies ar Minhenes “Bayern” jaunajiem futbolistiem, bet otrai pretim stāsies cita Bavārijas kluba – “Augsburg” puiši. Noslēdzošajā spēļu dienā 16.novembrī abas izlases Prāgā dosies cīņā pret “Sparta” futbolistiem, bet Rīgā komandas atgriezīsies vēlā 17.novembra vakarā.

LFF Futbola akadēmijas Eiropas tūre otro gadu pēc kārtas tiek organizēta sadarbībā ar Baltijas Futbola skolu. Brauciena laikā ar futbolistiem strādās LFF Futbola akadēmijas galvenais treneris Aleksandrs Jeļisejevs un akadēmijas reģionālo izlašu treneri.

Kopā par 2017.gadu Rolands Bočs ir guvis 52 vārtus un atdevis 37 rezultatīvās piespēles un ir pārliecinoši rezultatīvākais futbolists mūsu jaunatnes sistēmā.

Novēlam veiksmi un turēsim īkšķus par mūsu jauniešiem!

Izmantotie resursi:
Latvijas Futbola Federācija