Noslēdzam sezonu ar uzvaru!

Šodien Priekuļu tehnikuma stadionā mēs noslēdzām 2017.gada 2.Līgas sezonu ar uzvaru! Atbildes spēlē ar to pašu rezultātu 4:2 spējām otro reizi pēc kārtas pārspēt “FK Priekuļi” komandu. Arī šoreiz pirmie vādībā izvirzās “FK Priekuļi” pateicoties Gata Rozenova precīzam sitienam, taču šoreiz diezgan ātri spējām gūt atbildes vārtus un bez liekiem nerviem noslēgt šo sezonu. Vispirms spēles 23′ minūtē Pāvels Baikovs panāca līdzsvaru rezultātā, bet puslaika beigās viņš pats panāca 2:1 “FK Lielupe” labā, bet Vladimirs Stirmanovs nodrošināja ērtu divu vārtu pārsvaru. Pēc pārtraukuma sākās spēlētāju maiņas, šoreiz visiem tika dota iespēja doties laukumā, kas arī ir ļoti pozitīvi. Atlikušos vārtus nācās gaidīt līdz pat spēles pēdējām minūtēm, 85′ minūtē uz maiņu iznākušais Kristaps Riekstiņš vienus vārtus atspēlēja, bet 89′ minūtē Pāvels Baikovs guva savus trešos vārtus šajā spēlē, pieliekot punktu šai divcīņai.

Jāizceļ, ka Igoram Ļahovam šī visticamāk bija pēdējā spēle “FK Lielupe” kreklā. Mēs izsakam lielu pateicību Igoram par aizvadīto sezonu!