Ar atbildes spēli Priekuļos noslēgsim šī gada 2.Līgas sezonu

"FK Lielupe" sastāvs atbildes spēlei pret "FK Priekuļi".
“FK Lielupe” sastāvs atbildes spēlei pret “FK Priekuļi”.

Šodien Priekuļu Tehnikuma stadionā aizvadīsim šīs sezonas pēdējo spēli, tā būs atbildes spēle ar “FK Priekuļi” par 11.vietu. Pirmajā spēlē pagājušo sestdien mēs izcīnījām uzvaru ar 4:2. Divu vārtu pārsvars mums ir, taču tomēr ielaisti divi vārti savā laukumā var nospēlēt izšķirošo lomu, tāpēc noteikti ir jābrauc pakaļ uzvarai! Kopā ar komandu kā uz laukuma tā arī tehniskajā zonā nevarēs atrasties mūsu treneris un kapteinis Kārlis Villerušs, kurš iepriekšējā spēlē nopelnīja savu trešo brīdinājumu šajā sezonā, bet tas nenozīmē, ka komanda brauks uz Priekuļiem bez sava trenera, viņš būs kopā ar komandu un atbalstīs to no tribīnēm. “Priekuļu” komandai atbildes spēli izlaidīs viens no “FK Priekuļi” vārtu autoriem Rīgā Jurģis Zumbergs, kā arī Māris Spalviņš.

Atbildes spēle noteikti būs ļoti nervoza un ar emocijām bagāta, jo jau pirmajā spēlē laukumā bija jūtama īsta vīru cīņa, tāda noteikti būs arī šodien. Jāspēlē ar vēsu prātu, nedomājot par divu vārtu pārsvaru, aizmirstot iepriekšējā spēle, jo pretinieks būs noteikti noskaņots uzvarai, viņiem ir jāgūst vārti, tāpēc jāspēlē sava spēle un jāliek mājiniekiem nervozēt.

Priekuļos esam aizvadījuši trīs spēles, divās no tām tika piedzīvoti zaudējumi, bet viena spēlē noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Neesam vēl guvuši nevienus vārtus Priekuļos, bet rīt šī situācija ir jāmaina! Ir jānoslēdz šī sezona uz labās nots, ar labu spēli jāpārspēj “FK Priekuļi”, lai ar labu garastāvokli varētu gaidīt tradicionālo spēli starp bijušajiem un esošajiem “FK Lielupe” spēlētājiem nākamsvētdien.

Spēles sākums 12:00, sekot līdzi spēles gaitai varēs arī mūsu mājaslapā! #ticamkomandā