Šī gada Latvijas kausa kampaņu uzsāksim ar spēkošanos pret FK Valka

Pēc aizvadītām 3 spēļu kārtām DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas čempionātā, ir pienākusi kārta iesaistīties cīņā par Latvijas kausu, spēlē pret FK Valka – pretinieku, kas mums savulaik bija ļoti labi zināms.

Līdz īslaicīgi pārcēlāmies uz Trešās līgas Rietumu zonu 2019. gadā, ar Valku tikāmies vairākas sezonas pēc kārtas pirms tam, uzvaras sadalot visai līdzīgi. Tomēr mūsu pēdējā tikšanās reize notika tieši Latvijas kausa ietvaros, kad 2021. gadā savās mājās cietām zaudējumu ar 1:3, izstājoties no turnīra jau pēc pirmās kārtas. Kopš tās spēles mūsu sastāvā ir palikuši veseli 6 spēlētāji, kuriem noteikti būs ļoti svarīgi parādīt, ka esam kļuvuši labāki.

Daži pamatsastāva spēlētāji komandai šajā spēlē diemžēl nevarēs palīdzēt, piemēram, labās malas aizsargs Dainis Sondors, kurš iedzīvojās savainojumā pret FK Sigulda. Tāpat spēli izlaidīs balsta pussargs Igors Krasovs. Tomēr pie iespējas debitēt FK Lielupe sastāvā tiks Dmitrijs Bespalovs, kurš pirmo reizi ir iekļuvis komandas pieteikumā. Viņš futbolu ir apguvis Rīgas Futbola Skolas akadēmijā, tiekot pie spēles laika vairākās Virslīgas dublieru spēlēs. Savukārt pirmo reizi pieteikumā šogad iekļuvis mūsu rezerves vārtsargs Gints Pidiks.

Jāpiemin, ka pretinieku komanda šogad aizvadījusi vien vienu oficiālo spēli, DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas Austrumu grupas spēlē uzvarot FK Aizkraukle vienību. Līdz ar to ceram, ka mūsu uzņemtais spēļu ritms ļaus mums šodien parādīt savu labāko spēli.

Aicinām atbalstīt komandu klātienē! Mača sākums 21:15 Hanzas vidusskolas stadionā.