Sagraujam Albertu un nonākam punkta attālumā līdz iekļūšanai nākamajā turnīra posmā

Uz tik ļoti svarīgo spēli Salaspilī pret FK Alberts komandu devāmies īpaši motivēti, jo uzvara mūs nogādātu pussolīša attālumā no DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas finālturnīru, kur jau vietu ir garantējušas Super Nova-2 un FK Sigulda. Mērķis tika sasniegts – pārliecinoša uzvara ar 6:1.

Spēles pirmās minūtes Alberts diezgan pārsteidzoši veica augstu presingu, kuru gan mums nebija īpašas grūtības apspēlēt, kas jau 2′ spēles minūtē rezultējās vārtu guvumā. Ņikita Mihaļcevičs kreisajā malā apspēlēja vairākus pretiniekus un atdeva piespēli gar vārtiem, kur pie tālā staba bumbu gaidīja Maikls Petrovs, ieraidot bumbu jau praktiski tukšos vārtos – 1:0. Turpinājumā mājinieki nosēdās krietni zemāk, kas nedaudz apgrūtināja tikšanu pie ļoti labām vārtu gūšanas iespējām. Desmit minūtes pēc pirmajiem vārtiem identisku reidu atkal veida Ņikita Mihaļcevičs, šoreiz atspēlējot bumbu uz 11 metru atzīmes, kur viens tika atstāts malējais aizsargs Dainis Sondors. Viņš ar pirmo pieskārienu raidīja bumbu kreisajā apakšējā stūrī, gūstot otros vārtus sezonā. Atlikušajā puslaika daļā spējām radīt vēl kaudzi ar iespējām gūt vārtus, tomēr pārsvarā vienmēr pievīla pēdējā piespēle. Izcils sitiens no aptuveni 15 metriem pēc Andra Smilgas un Daiņa Sondora saspēles izdevās Nikolā Podka Malongam, tomēr raidījumu atvairīja FK Alberts vārtu vīrs.

Otro puslaiku iesākām vēl pārliecinošāk, jo ilgu laika sprīdi neļāvām mājiniekiem pat tikt ārā no savas laukuma puses, kas arī 57′ minūtē vainagojās ar kārtējo vārtu guvumu. No labās malas centrējumu soda laukumā veica Igors Balandins, tur pie bumbas pirmais tika Maikls Petrovs, kurš ar galvu guva otros vārtus spēlē un trešos šosezon. Četrpadsmit minūtes vēlāk ar skaistu sitienu no aptuveni 16 metriem izcēlās Piērs Bastans Gomes, ieraidot bumbu kreisajā augšējā vārtu stūrī, panākot 4:0. Arī viņam šie bija trešie vārti šosezon. Četras minūtes vēlāk tālsitienu izmēģināja arī Nikolā Podka Malongs, kura raidījumu atvairīja Alberta vārtu sargs tieši sev priekšā. Pie bumbas tika Roberts Leladze, ieraidot spēcīgi bumbu zem vārtu pārliktņa. Desmit minūtes vēlāk Roberts Leladze izcēlās otrreiz, kad pēc tālas piespēles nonāca vienatnē pret vārtsargu. Viņam izdevās filigrāni pārcelt bumbu pāri vārtsargam, panākot jau 6:0. Tomēr mirkli vēlāk pie sava soda laukuma kļūdījās Nils Veipāns, kas ļāva vienatnē pret mūsu vārtsargu Mareku Grāvīti nonākt albertietim, kurš bija nekļūdīgs, uzstādot gala rezultātu 6:1. Līdz ar to šī ir kļuvusi par visu laiku rezultatīvāko sezonu kluba vēsturē, lai gan vēl šogad ir gaidāmas vismaz 7 spēles. Šī uzvara nozīmē, ka atkal esam atgriezušies turnīra tabulas trešajā vietā, par 2 punktiem apsteidzot Futbola Parks Academy. Zīmīgi, ka pēdējā kārtā tiksimies tieši pret viņiem, un, lai iekļūtu turnīra nākamajā posmā, mums ir jāizcīna vismaz neizšķirts.

Tiekamies piektdien 21:15, Hanzas vsk. laukumā!