Būt vai nebūt – esam nonākuši punkta attālumā līdz nākamajam turnīra posmam

Jau šovakar 21:15 Hanzas vidusskolas stadionā iesaistīsimies mūsu pēdējā un izšķirošajā DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas spēlē. Un pretī stāsies pretinieks, kurš būs ne mazāk motivēts – Futbola Parks Academy / LSPA. Šobrīd atrodamies karotājā trešajā vietā turnīra tabulā, tomēr šī vakara pretinieki min uz papēžiem, atrodoties vien punkta attālumā aiz mums, kas nozīmē, ka mums šajā spēlē jāizcīna vismaz neizšķirts. Atgādināsim, ka pirmajā aplī izbraukumā bijām pārāki ar 2:0.

Līdz šim 13 spēlēs esam iekrājuši 24 punktus, kamēr Futbola Parks Academy tie ir 23. Līdz ar to aritmētika ir gaužām vienkārša – tā komanda, kura uzvar, iekļūst nākamajā turnīra etapā, savukārt neizšķirts der tikai mums. Iekļūstot labāko trijniekā, nākamajā posmā būs jātiekas ar otras grupas labākajām 3 komandām. Tur vietu ir garantējušas Super Nova-2 un FK Sigulda no mūsu grupas un FC Madona no otras. Šajā posmā labākās divas komandas no sešām kvalificēsies visas valsts DaliDali Trešās līgas finālturnīram. Savukārt neiekļūšana apakšgrupas labāko trijniekā nozīmētu spēli par 7.-15. vietu.

Šovakar joprojām nāksies iztikt bez mūsu aizsardzības diriģenta Rikardo Paoli. Tāpat Andrejs Ivanovs ir apslimis un šovakar nevarēs palīdzēt komandai. Uzbrukumā būs jāiztiek bez Artjoma Morozova un Ņikitas Mihaļceviča. Taču jāpiezīmē, ka pēc izlaistas spēles sastāvā atgriezīsies augumā garais aizsargs Ralfs Beinarovičs un balsta pussargs Igors Krasovs, tāpat pēc trīs izlaistām spēlēm un savainojuma sadziedēšanas atpakaļ ierindā būs četrus vārtus guvušais aizsargs Jevgēnijs Jepifanovs.

Spēles sākums 21:15, Hanzas vidusskolas stadionā. Jūsu atbalsts būs ārkārtīgi svarīgs!