Aizraujošā sešu vārtu spēlē uzvaram Futbola Parku un iekļūstam nākamajā turnīra posmā!

Aizvadītajā piektdienā mūsu komanda pārliecinoši izpildīja savu uzdevumu, uzvarot savus tiešos konkurentus Futbola Parks Academy / LSPA ar 4:2, un izcīnot kāroto 3. vietu DaliDali Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas sacensības, kas ļāva kvalificēties Ziemeļu zonas finālturnīram.

Pirms spēles kārtīgi nolijis laukums, bet Hanzas vidusskolas zālājs labi tika galā un mitrs laukums tikai paātrināja spēli. Tāpat arī neskatoties uz lietu, kārtīgu zibeņošanu apkārt, gan mūsu, gan arī Futbola Parka līdzjutēji atnāca atbalstīt savu komandu. Gaisotne spēles sākumā rādija, ka likmes tai ir ļoti augstas. Mūsu izpildījumā nebija redzama ierastā spēle ar īsām piespēlēm, bet gan krietni vertikālāks futbols, jo futbolistiem bija mērķis izslēgt jebkādu kļūdas faktoru.

Pirmajās divdesmit minūtēs krietni vairāk uzturējāmies pretinieka laukuma pusē, kas arī atmaksājās 27′ minūtē. Izcilu diagonālu piespēli soda laukumā Jevgēnijam Jepifanovam veica Nikolā Podka Malongs. Tur mūsu malējais pussargs
teicami apstrādāja bumbu un raidīja no tuvas distances to zem vārtu pārliktņa – 1:0. Turpmāk puslaikā abas komandas apmainījās ar asiem pretuzbrukumiem, tomēr bez rezultāta.

Otrā puslaika ievadā atdevām iniciatīvu viesiem, kas rezultējās zaudētos vārtos. Pēc centrējuma no labās malas mūsu aizsargs raidīja bumbu ārā, tomēr tā nonāca tieši uz kājas pretiniekam, kurš spēcīgi raidīja bumbu tīklā, panākot 1:1. Tomēr jau sešas minūtes vēlāk Piērs Bastans Gomess apspēlēja trīs pretiniekus labajā malā un ielauzās soda laukumā. Pēc tam vienatnē arī izrēķinājās ar vārtu sargu – 2:1. Jau trīs minūtes vēlāk no ļoti asa leņķa sitienu izdarīja Igors Ļahovs, kuru nespēja atvairīt Futbola Parks Academy vārtsargs, kas ļāva panākt divu vārtu pārsvaru. Piecas minūtes pirms spēles beigām uzbrukumā tika sūtīts
Igors Balandins. Šis taktiskais gājiens atmaksājās, jo pēc lieliskas piruetes Balandins aizskrēja vienatnē pret viesu vārtsargu, noslēdzot uzbrukumu ar raidījumu starp kājām vārtsargam un jau 4:1. Tomēr kompensācijas laikā Futbola Parks vienus vārtus atguva ar ļoti skaistu tālsitienu, uzstādot gala rezultātu 4:2. Šī uzvara nodrošināja mūsu iekļūšanu nākamajā turnīra posmā. Jāpiemin, ka mūsu sastāvā šajā spēlē debitēja senegālietis El
Hadji Samba Guejs.

Nākamā posma spēles sāksies jau nākamās nedēļas nogalē. Ir zināms, ka mums pretī stāsies FC Madona / BJSS un Vidzemes FC / Cēsu PSS. Trešo komandu noskaidrosim tuvākajās dienās.