Rīt sākam sezonu ar Latvijas kausa spēli

Jau rīt 15:30 FK Lielupe ar Latvijas kausa 1. posma 2. kārtas spēli uzsāks 2021. gada sezonu. Šoreiz kausa izloze mūs ir savedusi kopā ar sen zināmu pretinieku – FK Valka.

Ar Valkas klubu pēdējo reizi tikāmies 2018. gada augustā, kad piedzīvojām sāpīgu neveiksmi ar 0:7. Šī būs visai neierasta sezona kopumā, jo vēl pirms 3. līgas sākuma aizvadīsim kausa spēli, un nekas tamlīdzīgs kluba pastāvēšanas vēsturē nav noticis. Pats līgas sezonas sākums paredzēts vien nākamās nedēļas nogalē. Par tās norises laikiem ziņosim turpmākās nedēļas laikā.

Lai arī šī starpsezona bija viena no garajām un sarežģītākajām kluba pastāvēšanas vēsturē, mēs, pateicoties mērķtiecīgai sastāva atjaunošanai, spējām uz sezonas sākumu sagatavot saliedētu un fiziski spēcīgu sastāvu.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe galvenais treneris):

Jā, uzsāksim sezonu ar Latvijas kausa spēli un bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem. Taču esam cītīgi strādājuši šajā starpsezonā, lai mums būtu fiziski gatava komanda, kurā ikviens varētu aizstāt kādu citu spēlētāju. Labi, ka pirmo spēli aizvadīsim tieši mājās, Rīgas 49.vidusskolas stadionā, tas ir ļoti būtiski. Vēl jo vairāk, nākamo mājas spēli, kuru varēsim aizvadīt 49.vidusskolas stadionā būs vēl ilgi jāgaida. Mēs pieejam šai spēlei ar labu noskaņojumu, aizvadītajā nedēļa tika izcīnītas divas uzvaras 2020.gada Rudens kausa izcīņas spēlēs. Gribam tikt nākamajā kārtā un man ļoti priecē, ka spēlētāji arī ir ļoti motivēti.

Spēli apmeklēt varēs tikai ar Covid-19 sertifikātu, kas liecina par vienu no sekojošajiem:
* par veikto vakcināciju pret Covid-19;
* par Covid-19 izslimošanas faktu.

Bērni līdz 12 gadu vecumam, spēli var apmeklēt bez iepriekš minētajām prasībām, ja tie atrodas aizbildņa pavadībā. Ieeja stadionā sākot no 15:00.