PIESAKI SAVU KOMANDU RUDENS KAUSAM 2022

Klāt septembris, lapas krīt, īstais laiks doties uz Siguldu kā arī pieteikt savu komandu Rudens kausam!

Rudens kausa pirmajā izspēlē 2019.gadā triumfēja FK Lielupe, par 2020.gada Rudens kausa uzvarētājiem kļuva FK Aliance, savukārt par esošiem turnīra uzvarētājiem un kausa turētājiem 2022.gada sākumā kļuva TFK Lats.

Arī šogad Rudens kausa izspēlē ir plānotas vismaz sešas komandas, kas ļaus sadalīt turnīru divos posmos: pirmajā posmā komandas tiks sadalītas divās grupās. Komandas izspēlēs 1 apļa turnīru, kam sekos otrais posms, jeb izslēgšanas spēles. Savu dalību turnīrā jau ir apstiprinājušas visu trīs iepriekšējo gadu dalībnieces – FK Lielupe un FK Valor. Tāpat vairākas komandas ir izrādījušas interesi par turnīru un tuvākajā laikā tās varētu papildināt dalībnieku sarakstu.

Jebkura komandas var vēl paspēt pieteikties 2022.gada Rudens kausa izspēlei nosūtot aizpildītu pieteikuma veidlapu (skat. zemāk). Turnīra formāts paliek nemainīgs – 8×8, katrai komandai būs garantētas 3-6 spēles. Dalības maksa – 350 EUR no komandas. Šajā dalības maksā ir iekļauta tiesnešu apmaksa, laukuma īre (visas spēles tiks aizvadītas Rīgas 49.vidusskolas stadionā pēc iepriekš saskaņotā kalendāra) un apbalvojumi 1.-3. vietu ieguvējiem. Tāpat 2022.gada Rudens kausa uzvarētāja rīcībā uz gadu nonāks arī ceļojošais kauss. Lai pieteiktu savu komandu Rudens kausam, kā arī vairāk informācijas par turnīru, var zvanot uz telefona numuru: 26683592 vai rakstot uz mūsu e-pastu: fklielupe@gmail.com.