Piesaki savu komandu 4. līgas čempionātam

Par godu tam, ka šogad svinam kluba 10. dzimšanas dienu, esam nolēmuši šajā vasarā organizēt futbola čempionātu formātā 11×11, un tam devuši nosaukumu “4. līga”. Turnīrs visas vasaras garumā notiks mūsu mājvietā Rīgas 49. vidusskolas stadionā.

Tiek plānots, ka kopumā turnīrā piedalīsies 6 komandas, kuras aizvadīs savā starpā viena apļa turnīru. Šis turnīrs ir paredzēts amatieru komandām, galvenokārt, lai izmēģinātu savus spēkus lielajā futbolā, tāpēc 4. līgas čempionātā nevarēs piedalīties spēlētāji, kuri ir pieteikti LFF Virslīgas, 1. līgas vai 2. līgas čempionātos vai citu valstu trīs līmeņa augstāko līgu čempionātos.

4.līgas logo

Turnīra dalības maksa ir 600 EUR no komandas. Šajā dalības maksā ir ietvertas tiesnešu izmaksas, laukuma īre (visas spēles notiek Rīgas 49.vidusskolas stadionā) un apbalvojumi trīs labākajām komandām. Spēles tiek paredzēts aizvadīt galvenokārt svētdienās:

  • 1. kārta – 12. jūnijā;
  • 2. kārta – 3. jūlijā;
  • 3. kārta – 24. jūlijā;
  • 4. kārta – 30. un 31. jūlijā;
  • 5. kārta – 14. un 21. augustā.

Komandu pieteikšanās 4.līgas čempionātam norisināsies līdz 31.maijam. Lai nodrošinātu spēļu praksi mūsu futbolistiem, kuri 3. līgas čempionātā tiek pie mazāka spēļu laika, 4. līgā mēs piedalīsimies ar savu dublieru komandu. Ar turnīra reglamentu var iepazīties zemāk.

Informējam, ka šis turnīrs netiek organizēts LFF paspārnē, un tā nav daļa no Latvijas futbola sacensību piramīdas.