Otro apli iesāksim ar principiālu dueli RTU stadionā!

Pēc divu nedēļu pauzes atsākam Dali Dali 3. līgas čempionātu ar pirmo otrā apļa spēli, kurā pretī stāsies Futbola Parks Academy/LSPA komanda. Jāatgādina, ka pirmajā aplī, kad abas komandas atklāja čempionātu, kad ļoti dramatiski izlaidām uzvaru spēles pēdējās sekundēs pēc standartsituācijas – spēle noslēdzās ar 1:1.

Šajā spēlē sastāvā pēc izlaistas spēles atgriezies Romāns Namovirs, tāpat ierindā atpakaļ ir Rikardo Paoli, kurš šosezon aizvadījis tikai spēli – tieši čempionāta pirmo maču pret Futbola Parks Academy. Jāpiemin, ka mačā nevarēs piedalīties Ņikita Mihaļcevičs, kurš pagājušajā spēlē pret FK Alberts izcēlās ar skaistu vārtu guvumu.

Pēc pirmā apļa abas komandas atrodas blakus turnīra tabulā – katra izcīnījusi pa vienai uzvarai, divas reizes nospēlējušas neizšķirti un reizi, tieši pret Ogre United, cietušas sakāvi. Turnīra tabulā abas atrodas otrajā un trešajā vietā, mēs šobrīd esam nedaudz augstāk labākas vārtu attiecības dēļ.

Atgādinām, ka Ziemeļu reģiona finālā iekļūs grupas labākās 3 komandas, kur būs jātiekas ar otras grupas labākajām trīs komandām, ņemot līdzi savstarpējās spēlēs iegūtos punktus. Līdz ar to ļoti svarīgi ir izcīnīt pēc iespējas vairāk punktus pret divām pārējām labākajām komandām.

Spēles sākums 12:30, RTU stadionā.