Otro apli iesākam ar bezzobainu spēli un zaudējumu

Aizvadītajā svētdienā, pusdienlaikā, iesākām Dali Dali 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas čempionāta otro apli, kad viesojāmies RTU stadionā pie Futbola Parks Academy komandas, kurai piekāpāmies ar 0:2.

Šajā spēlē nevarēja piedalīties viens aizsardzības līnijas līderiem Deniss Bezuščonoks, kurš iedzīvojies nelielās veselības problēmās. Taču atgriezušies atpakaļ no prombūtnes sastāvā Romāns Namovirs un Rikardo Paoli.

Ļoti tveicīgajos laikapstākļos abas komandas spēli iesāka visai lēnīgi, mierīgi kontrolējot bumbu laukuma vidusdaļā, īpaši neapdraudot pretinieku vārtus. Pirmā teicamā iespēja mums radās pēc nospēlētām desmit minūtēm, kad pie pretinieku soda laukuma pie sitiena tika Igors Ļahovs, kura spēcīgo šāvienu prasmīgi atvairīja mājinieku vārtsargs. Dažas minūtes vēlāk Rikardo Paoli veica reidu ar bumbu pāri visam laukumam, pēc kā Parks Academy spēlētājs viņu apturēja šķietami ar pārkāpumu, taču tiesneša svilpe klusēja. Atguvuši bumbu, pretinieki veica tālu piespēli pāri mūsu aizsargu galvām, kur viņu uzbrucējs ļoti eleganti, ar apskaužamu aukstasinību un precizitāti pārmeta bumbu mūsu vārtsargam tieši vārtu tīklā – nokļuvām iedzinējos ar 0:1. Puslaika izskaņā Dainis Sondors ar piespēli izvirzīja vienatnē pret vārtsargu Pāvelu Baikovu, taču Parks Academy aizsargs panāca mūsu uzbrucēju un izsita bumbu, līdz ar to pirmā puslaika rezultāts nemainījās.

Otrajā puslaikā diemžēl neizdevās lauzt spēles gaitu, un pretinieki bumbu kontrolēja pārliecinoši, kamēr mēs pieļāvām muļķīgas kļūdas piespēlēs. Puslaika vidū pretinieku soda laukumā tika nogāzts Igors Ļahovs, taču tiesnesis uzskatīja, ka pārkāpums arī šoreiz nebija. Septiņas minūtes līdz spēles beigām savā soda laukumā neveiksmīgi bumbu centās izsist Kristaps Salgrāvis un trāpīja pa pretinieka kāju to nogāžot. Tiesnesis arī šoreiz nebija mums žēlīgs un piešķīra 11 metru soda sitienu, ko diemžēl arī pretinieki realizēja. Spēle noslēdzās ar zaudējumu 0:2. Pēc šāda iznākuma turnīra tabulā sev priekšā palaižam Parks Academy komandu, kamēr paši noslīdam uz 3. pozīciju.

Nākamā kārta jau šajā sestdienā plkst. 18:00, kad mājās, Rīgas 49. vidusskolas stadionā, uzņemsim FK Alberts komandu, kuru iepriekšējā aplī pārliecinoši pievarējām ar 3:0.