Dosimies cīņā ar neapturamu (līdz šim) pretinieku

Šovakar Rīgas 49. vidusskolas stadionā aizvadīsim savu noslēdzošo spēli Dali Dali 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupā, tiekoties pret pārliecinošu grupas līderi Ogre United, kas šajā sezonā ne tikai nav vēl zaudējusi punktus, bet pat ielaidusi vārtus.

Mums šī spēle var izšķirt ārkārtīgi daudz – to vai tiksim Ziemeļu zonas finālturnīrā, vai arī sažņaugtu sirdi jāgaida tiešo konkurentu (Futbola Parks Academy/LSPA un DSVK Traktors), kuri joprojām cer uz iekļūšanu finālturnīrā, savstarpējo spēli. Kā jau ziņojām iepriekš finālturnīram kvalificēsies tikai grupas labākas trīs komandas, kur jau no mūsu grupas ir iekļuvusi Ogre United. Par pārējām divām ceļazīmēm cīnāmies mēs, Futbola Parks Academy/LSPA un DSVK Traktors.

Nedaudz par iespējamiem scenārijiem spēlē pret Ogre United:

  • Mūsu uzvaras gadījumā mums ir 11 punkti, kas neļauj nokrist zemāk par 3. vietu grupā, kas nodrošina vietu finālturnīrā;
  • Mūsu neizšķirta gadījumā mums ir jācer, ka DSVK Traktors spēlē pret Futbola Parks Academy/LSPA neizcīnīs vairāk par vienu punktu. Arī tādā gadījumā mēs kā trešā komanda kvalificējamies nākamajam posmam
  • Ja DSVK Traktors savu spēli uzvar un mēs izcīnām neizšķirtu pret Ogre United, tad trīs komandām ir vienāds punktu skaits (9 punkti). Šādā gadījumā vietu sadalījumu nosaka pēc savstarpējās spēlēs gūtajiem punktiem – mums tie ir 2 punkti, bet DSVK Traktors un Futbola Parks Academy/LSPA tie būtu 8, kas liegtu mums tikšanu tālāk;
  • Tomēr arī zaudējums pret Ogre United mums vēl neatņem cerības. Šādā gadījumā DSVK Traktors nedrīkst izcīnīt vairāk par vienu punktu, kas mūs ievestu nākamajā kārtā.

Līdz ar to ir divi ceļi – pašiem jāizcīna uzvara vai arī jācer, ka Futbola Parks Academy nezaudēs DSVK Traktors komandai.

Runājot par mūsu spēli, komandai diemžēl nevarēs palīdzēt Rikardo Paoli, Dāvis Pētersons, Daniels Stepaņenko, Aleksejs Sergejevs, Arturs Kupčs un Maksims Kirilovs. Taču, neskatoties uz diezgan lielu atslēgas spēlētāju trūkumu ir arī daži pozitīvi momenti pirms gaidāmās spēles – esam priecīgi paziņot, ka pirmo reizi šosezon spēles pieteikumā tiks iekļauts kluba ilggadējais spēlētājs Andrejs Ivanovs, kuram pēdējā spēle 3. līgā bija gandrīz pirms gada (2021. gada 19.septembrī) pret FK Aliance-2 (šogad Andrejs aizvadīja tikai vienu spēli Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņā pašā sezonas sākumā, pēc kuras iedzīvojās savainojumā), kurā Ivanovam izdevās izcelties ar ļoti skaistu vārtu guvumu. Tāpat arī komandai ir pievienojies Jurijs Dementjevs, kurš 2014. gada sezonā Pirmās līgas čempionātā aizvadīja veselas 27 spēles FK Salaspils sastāvā.

Spēles sākums 17:00. Esi klāt, lai atbalstītu mūsu komandu!