Mūsu pašaizliedzīgā spēle liek Ogrei zaudēt gan pirmos vārtus, gan pirmos punktus

Šīs sezonas noslēdzošajā Dali Dali 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas spēlē daudziem par pārsteigumu nospēlējam neizšķirti 2:2 ar pārliecinošu grupas līderi Ogre United, kuri līdz šim šosezon nebija pat zaudējuši vārtus. Šis punkts ļāvis mums saglabāt visai labas cerības tikt Ziemeļu zonas finālturnīrā. Jāpiemin, ka šajā spēlē iztrūka pat 5 pamatsastāva spēlētāji.

Mūsu komandas sastāvā debitēja Jurijs Dementjevs, kuram pilna spēle kreisā aizsarga pozīcijā. Tāpat pirmo reizi šosezon 3. līgas spēlē laukumā izgāja Andrejs Ivanovs, kuram 29 aizvadītas minūtes.

Jau pašā spēles sākumā bija manāms, ka mēs esam krietni motivētāki izcīnīt uzvaru, jo bīstamus uzbrukumus veidojām daudz vairāk, kamēr pretinieki centās pozicionāli un bez steigas vadīt spēli. Dueļa 17. minūtē Romāns Namovirs veica tālu piespēli uz priekšu, pie bumbas gan ātrāk tika pretinieku aizsargs, kurš atspēlēja to atpakaļ vārtsargam. Ogre United vārtsargs ārkārtīgi rupji kļūdījās atdodot bumbu tieši uz kājas Andrim Smilgam, kurš ilgi negaidot bumbu raidīja pustukšos vārtos. Šie bija Ogres pirmie ielaistie vārti 7 (!!!) spēlēs. Mirkli vēlāk Ogre United spēlētājs izdarīja ļoti tālu sitienu pa Antona Vasiļjeva sargātajiem vārtiem, kurš bija nedaudz pazaudējis pozīciju, tādēļ bumbu, kas norībināja vārtu stabu, pavadīja vien ar skatienu. Atlēkusī bumba atlēca tieši uz kājas Ogres futbolistam, kurš nevilcinoties izdarīja spēcīgu šāvienu vārtu taisnstūrī, tomēr Vasiļjevs nodemonstrēja izcilu reakciju, bumbu atvairot. Desmit minūtes līdz puslaika beigām Pāvels Baikovs aizskrēja ātrajā pretuzbrukumā, nonākdams soda laukumā, izdarīja sitienu tuvējā stūrī, tomēr tas bija par vāju, lai radītu nopietnus sarežģījumus Ogre United vārtsargam. Jau nākamajā uzbrukumā diemžēl arī mums nācās ielaist pirmos vārtus – pēc tāla centrējuma soda laukumā bumba nonāca pie praktiski viena ogrēnieša soda laukuma vidū, kurš arī bija nekļūdīgs, raidot bumbu labajā apakšējā stūrī. Tomēr šajā puslaikā pēdējo vārdu vēl teicām mēs. Kompensācijas laika otrajā minūtē teicami izmantojām nopelnīto stūra sitienu, kuru izcili ar galvu realizēja mūsu kluba dzīvā leģenda Pāvels Baikovs, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar 2:1 mūsu labā.

Otrā puslaika piektajā minūtē ļoti apšaubāmu 11 metru soda sitienu uz mūsu vārtiem piešķīra spēles arbitrs. To diemžēl viesu komandas kapteinis aukstasinīgi realizēja, panākot neizšķirtu 2:2. Puslaika otrajā daļā izveidojām divas nesliktas vārtu gūšanas iespējas. Vispirms Andrejs Ivanovs veica skaistu reidu pa kreiso malu, apspēlējot vairākus pretspēlētājus, un atdodot piespēli soda laukumā Igoram Ļahovam, kura raidījumu gan neitralizēja viesu vārtsargs. Pēc tam jau Igors Ļahovs atrada brīvu Pāvelu Baikovu soda laukuma vidū, kurš veica sitienu ar pirmo pieskārienu, kurš diemžēl bija gaužām neprecīzs. Pēdējais vārds bija Antonam Vasiļjevam, kurš atvairīja ļoti bīstamu sitienu no tuvas distances pašā spēles izskaņā, palīdzot saglabāt punktu šajā spēlē – 2:2.

Šis neizšķirts nozīmē, ka vietu Ziemeļu zonas finālturnīrā no mūsu grupas ir garantējušas Ogre United un Futbola Parks Academy/LSPA. Savukārt trešās ceļazīmes likteni izšķirs spēle piektdien, kad DSVK Traktors tiksies ar Futbola Parks Academy/LSPA. Lai mēs nosargātu vietu labāko trijniekā, DSVK Traktors nedrīkst iegūt vairāk nekā vienu punktu.

Otrās grupas spēles ir jau noslēgušās. Tur vietu Ziemeļu zonas finālturnīrā nodrošinājušas FK Madona Kvarcs, FK Pļaviņas DM un FK Cēsis.