Kurš kuru: Saurieši vai Lielupe?

Ir pienācis klāt tas brīdis, kad tiks pasniegts Tautas Kauss 2020. FK Saurieši savās mājās uzņems FK Lielupe komandu.

Komandu pirmajā spēlē Rīgas 49.vidusskolas stadionā pārāki bija FK Saurieši komanda, izcīnot uzvaru sīvā cīņā ar 2:1. Šodien, lai FK Lielupe divu spēļu summā pārspētu Sauriešus, ir nepieciešama jebkura uzvara, izņemot rezultātu 1:0, jo tad, pēc izbraukumā gūto vārtu skaita Saurieši kļūs par šī gada Tautas Kausa uzvarētājiem. Gadījumā, ja spēle noslēgsies 2:1 FK Lielupe labā, tad komandas izpildīs pēcspēles sitienu sēriju. Neizšķirts un jebkura Sauriešu komandas uzvara – šoreiz nāks par labu FK Saurieši komandai.

FK Lielupe, nu jau tradicionālajā, Tautas Kausa izcīņā sūta nosacīti otro sastāvu, dodot iespēju gūt spēļu praksi tiem spēlētājiem, kuri pagaidām dažādu iemeslu dēļ netiek uz laukuma 3.Līgas čempionātā. Šoreiz arī ir līdzīga situācija, tikai daži pamatsastāva spēlētāji šovakar dosies laukumā. FK Lielupe līdz šim ir izcīnījusi uzvaras visās spēlēs pret Sauriešiem spēlējot izbraukumā, būtu ļoti labi, ja šāda tendence turpinātos arī šovakar.

2019.gadā, kad tika izspēlēta pirmā Tautas Kausa izcīņa, par uzvarētājiem kļuva FK Saurieši komanda.

Svētdien komandu gaida Latvijas kausa izcīņas spēle, un pozitīvas emocijas pirms tās spēles nāktu komandai par labu. Spēle par Tautas kausu šovakar 19:30, Ulbrokas vidusskolas stadionā.