Izcīnam Tautas Kausu 2020!

Tika aizvadīta 2020.gada Tautas Kausa izcīņas atbildes spēle, kurā ar rezultātu 5:3 uzvaru izcīnīja FK Lielupe komanda, tādējādi divu spēļu summā kļūstot par šī gada Tautas Kausa ieguvējiem!

FK Lielupe pēc pirmās spēles nonāca iedzinēju lomā, Saurieši spēja izcīnīt uzvaru 49.vidusskolas stadionā ar 2:1. Tas nozīmēja, ka Lielupei bija nepieciešama tikai un vienīgi uzvara, turklāt bija jāsit vismaz divi vārti. Neskatoties uz to, klubs turpināja tradīciju, ka šajā kausā pārsvarā piedalās tie spēlētāji, kuri netiek pie spēlēšanas 3.Līgas čempionātā, tiem palīdzot dažiem pamatsastāva spēlētājiem. Šoreiz komandai palīgā devās arī komandas kapteinis Pāvels Baikovs. Vārtos stājās gados jauns Adrians Kaufmanis, kurš trenera izvēli attaisnoja pilnā apmērā ar savu sniegumu, kļūstot par galveno spēles varoni.

FK Lielupe uzsāka spēli ļoti apņēmīgi, diezgan ātri tika gūti pirmie vārti, spēles rezultātu atklāja Timurs Šafins. Diezgan ātri Kristaps Vāgners dubultoja rezultātu. Puslaika izskaņā Pāvels Baikovs spēja panākt 3:0. Pie šāda rezultāta komanda devās pelnītā atpūtā.

Pēc pārtraukuma Lielupe vēl palielināja savu pārsvaru – Timurs Šafins guva savus otros vārtus šajā spēlē un panāca 4:0. FK Saurieši centās lauzt spēles gaitu, diezgan agresīvi devās uzbrukumā, kas atmaksājās, diezgan ātri Saurieši spēja divus vārtus atspēlēt. Pie rezultāta 4:2 Lielupes labā, spriedze uz laukuma ar katru minūti pieauga. Tieši tāpēc Pāvela Baikova gūtie vārti bija tik svarīgi, jo pateicoties tiem, var teikt, atkrita visi jautājumi par to, kas pacels kausu virs galvas. Neskatoties uz to, Saurieši turpināja uzbrukt, cenšoties samazināt rezultātu un mēģināt tomēr aizķerties un atdzīvināt intrigu. Mājinieki nopelnīja soda sitienu, kuru arī spēja realizēt, bet ar to spēle arī noslēdzās – FK Lielupe izcīnīja uzvaru ar 5:3 un divu spēļu summā kļuva par 2020.gada Tautas Kausa ieguvējiem!

Kārlis Villerušs (FK Lielupe galvenais treneris): “Liels prieks šodien bija redzēt komandas garu laukumā, šīs ir tās emocijas ar kurām jāiet laukumā katrā spēlē. Pirmajā puslaikā bijām pārliecinoši labāki, kontrolējām spēles gaitu. Taču otrajā puslaikā, pie rezultāta 4:0, sākām aizrauties ar uzbrukumu, un nedaudz atslābinājāmies, par ko pretinieks mūs uzreiz sodīja. Tomēr spējām aizvadīt spēli līdz galam tā kā nepieciešams un izcīnītais kauss šovakar bija pelnīts. Svētdien mūs gaida Latvijas kausa 1.posma spēle, kura nebūt nebūs vienkārša. FK Priekuļi/Cēsis kopš mūsu pēdējās tikšanas reizes ir ļoti progresējuši, tāpēc, domāju, mūs gaida ļoti aizraujoša cīņa svētdien. Ļoti svarīgi, lai mēs laukumā dotos ar to pašu noskaņojumu kā šodien. Un gribētos pēc spēles izbaudīt arī līdzvērtīgas emocijās kā šodien paceļot kausu!”