Kausa drudzis!

Šodien, Rīgas 49.vidusskolas stadionā plkst. 16:00 FK Lielupe dosies cīņā ar Latvijas 2.Līgas komandu FK Priekuļi/Cēsis, lai noskaidrotu, kura no šīm komandām iekļūs Viensviens Latvijas Kausa izcīņas 2.posmā.

Kaut arī Priekuļu komandu esam ļoti labi pazīstami, esam tikušies gan 3.Līgas čempionātā, gan Vidzemes reģiona 2.Līgas čempionātā, gan arī 2015.gada Latvijas kausa izcīņā, un pat mūsu Sieviešu komandas (kad mums tāda bija) ir spēlējušas vienas pret otru Rīgas Ziemassvētku turnīrā – šobrīd par šo komandu ir vairāk nezināmā nekā zināmā. Pēc līgu sistēmas reformas, FK Priekuļi/Cēsis šobrīd startē vienu līgu virs mums – 2.Līgā, kur viņiem iet visnotaļ labi – pēc četrām spēlēm viņi ar 8 punktiem atrodas 4.vietā, kamēr FK Lielupe šosezon vēl nav tikusi pie punktiem Rietumu 3.Līgas čempionātā, kaut arī divās spēlēs no trim tika parādīts ļoti labs sniegums.

Ar FK Priekuļi komandu mēs savulaik aizvadījām savu pirmo oficiālo izbraukuma spēli Latvijas čempionātos, 2014.gada maijā toreiz Priekuļos nospēlējām 0:0. Tāpat tieši pret FK Priekuļi 2015.gada 10.jūnijā esam izcīnījuši savu pirmo un līdz šim vienīgo uzvaru Latvijas kausa izcīņas spēlēs, pārspējot pretinieku komandu ar 2:1. Arī lielākais comeback tika fiksēts spēlē pret FK Priekuļi – uzreiz pēc savstarpējās kausa spēles, jau 2.Līgas čempionāta ietvaros, 2015.gada 14.jūnijā pēc pirmā puslaika FK Priekuļi bija vadībā ar 3:0, taču spēles pārtraukumā veiktās maiņas būtiski mainīja spēles gaitu, un toreiz FK Lielupe svinēja uzvaru ar 7:4. Abām komandām ir bijušas arī pārliecinošas uzvaras. Kā būs šoreiz – viss tiks noskaidrots laukumā, jo neviena no komandām negrasās atdot uzvaru bez spēles.

Runājot par sastāvu, tad FK Lielupe komanda šodien dosies laukumā gandrīz savā optimālākajā sastāvā, izņēmums ir pēdējās trīs spēlēs par aizsardzības balstiem kļuvušais Damirs Urazmetovs, kurš iedzīvojās savainojumā pēc pagājušās 3.Līgas spēles Jūrmalā, kā arī personīgo iemeslu dēļ uz spēli netiks vēl viens aizsargs – Artjoms Timohins. Taču pēc pauzes atpakaļ ierindā būs Daņila Savicks, Artūrs Rudzītis, Rikardo Paoli, Dainis Sondors un komandā ir atgriezies arī uzbeku leģionārs – Temirmaliks Mamasolijevs.

No tiem, kas ceturtdien ir izcīnījuši Tautas kausu 2020 arī šodien būs Pāvels Baikovs, Kārlis Villerušs, Vladislavs Ivanovs, Leo Fedosejevs, Elvis Elksnis, Timurs Šafins, Jevgēnijs Žukovs – jācer, ka šī uzvara emocionālajā ziņā palīdzēs puišiem arī šodien.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe galvenais treneris): “Komanda ir ļoti noskaņota šai spēlei. Tai pieejam ar īpašu noskaņojumu, jo tas ir kauss. Latvijas kauss vienmēr ir liels notikums mūsu komandai, un puiši vienmēr gaida to ar nepacietību. Katrs no viņiem grib sevi pierādīt. Šī ir lieliska iespēja satikties ar tām komandām, ar kurām līdz šim nekad nav spēlēts, taču izloze vienmēr mūs saved kopā ar mums jau ļoti labi zināmām komandām, taču šoreiz tiešām grūti spriest, cik labā kondīcijā ir Priekuļu komanda. Fakts, ka viņi atrodas līgu augstāk jau pats par sevi runā viesu komandas labā, bet ne vienmēr tam ir nozīme. Es ticu, ka noskaņojoties spēlei mēs spēsim sagādāt daudz grūtību pretiniekam un ticu, ka mums ir pa spēkam iekļūt kausa 2.posmā.

Mums šodien būs vajadzīgs arī Tavs atbalsts! Nāc un atbalsti komandu! Bet atceries, ka ieeja stadionā ir tikai caur kādu no zaļā krāsā atzīmētām ieejām un maksimālais skatītāju skaits šodien ir 70. Esi klāt un palīdzi komandai izcīnīt svarīgu uzvaru! #ticamkomandā

Ieejas skatītājiem ir atzīmētas zaļo krāsu. Ieeja sarkanajā zonā skatītājiem ir liegta.