Atkal tuvu, bet ar to Latvijas kausa izcīņa šogad beigusies

Šogad dalību Latvijas kausā iesākām pret sev sen zināmiem pretiniekiem – mājās uzņemot FK Priekuļi komandu. Taču līdz ar to, ka Priekuļi šosezon startē vienu līgu augstāk, tās sastāvu ir papildinājuši vairāki kvalitatīvi spēlētāji no FK Metta akadēmijas, kas viņiem sezonas sākumā pagaidām ir palīdzējuši atrasties 2. Līgas čempionāta 4. vietā.

Jāatzīmē, ka uz šo spēli visa nozīmētā tiesnešu brigāde bija dāmas, turklāt visas trīs ir FIFA kategorijas tiesneses, līdz ar ko bija patiess gods aizvadīt spēli tik augsta līmeņa arbitru pavadībā.

Laukumā šajā spēlē spējām laist praktiski labāko iespējamo sastāvu, tikai centra aizsardzības balsts Damirs Urazmetovs joprojām ārstē savainojumu, ko guva iepriekšējā līgas spēlē pret Kauguru komandu.

Jau pašā spēles sākumā viesu komanda pārņēma iniaciatīvu un vairāk spēlēja ar bumbu, un jau spēles trešajā minūtē, pēc soda sitiena no laukuma malas izvirzījās vadībā. Taču šī aukstā duša spēles sākumā mūs nesalauza, un turpmāk spēlējām krietni disciplinētāk savā aizsardzībā. Pretiniekiem vairs neizdevās tik viegli kontrolēt bumbu mūsu laukuma pusē, tādēļ to spēle aprobežojās ar tālām piespēlēm pāri mūsu aizsargu galvām, kas visas tika veiksmīgi neitralizētas. Pirmā iespēja mūsu futboliestiem radās spēles 9. minūtē, kad pie sitiena iespējas no 16 metriem tika Artis Kalniņš, taču tas diemžēl bija neveiksmīgs – to nobloķēja pretinieku aizsargs.

Spēles 39. minūtē lielisks pretuzbrukums pa labo malu izdevās mūsu komandai, kad pēc teicamas Daņila Savicka, Jevģēnija Žukova un Daiņa Sondora saspēles izgājienā vienatnē pret vārtiem nokļuva Daņila, kurš augstasinīgi raidīja bumbu starp pretinieka kājām, panākot 1:1. Turpmāk bīstamus momentus komandas vairs neradīja, līdz ar to tā arī puslaiks noslēdzās.

Otrajā puslaikā turpinājās tik pat agresīva spēle no abu komandu puses, jo līdz papildlaikam vai vienpadsmit metru sitienu sērijai komandas nevēlējās nonākt. Mūsu komandai laukumā devās svaigi spēki – divi ļoti ātri un tehniski malējie pussargi Ruslans Aleksejevs un Tamirmaliks Mamosoljevs, kas atsvaidzināja spēli uzbrukumā. Taču aizraujoties uzbrukumā, pašās spēles beigās iekritām pretuzbrukumā, kad pie visai brīva sitiena no 16 metriem tika viesu spēlētājs. Lai arī sitiens neizdevās, bumba negribīgi ieripoja vārtu apakšējā stūrī.

Kompensācijas laikā ar visiem spēkiem metāmies uz priekšu, lai izlīdzinātu rezultātu, kas noveda pie agresīvas saķeršanās pretinieku soda laukumā. Un sarkanā kartīte mūsu spēlētājam Artim Kalniņam. Diemžēl ar to arī noslēdzās mūsu dalība kausa izcīņā šogad – cīnījāmies no sirds, un parādījām teicamu sniegumu pret komandu no augstākas līgas, bet zaudējums 1:2.