Kārlis Villerušs un Nils Veipāns ieved komandu Rīgas Futbola Līgā

FK Lielupe šovakar veiksmīgi pārvarēja Rīgas Futbola līgas kvalifikācijas turnīru, izcīnot uzvaras abās spēlēs un pirmo vietu savā grupā.

Šajā kvalifikācijā sešas komandas tika sadalītas divās grupās. Grupas ietvaros katra komanda aizvadīja pa vienai spēlei ar katru. Pirmās vietas ieguvēja automātiski kvalificējās līgai, savukārt otro vietu īpašnieces savā starpā aizvadīja papildus spēli par atlikušo trešo ceļazīmi.

FK Lielupe tika ielozēta B grupā ar FK Odi un SNG komandām. Grupas pirmajā spēlē FK Lielupe, pateicoties diviem Kārļa Villeruša vārtiem, ar 2:1 pārspēja SNG vienību. Grupas otrajā spēlē FK Odi cīnījās neizšķirti ar SNG 2:2, kas nozīmēja, ka Lielupe bija nodrošinājusi vismaz otro vietu savā grupā, un, lai izcīnītu pirmo vietu, pietika arī ar neizšķirtu. Neskatoties uz to, komanda izgāja laukumā uz izšķirošo spēli ar domu uzvarēt. Nila Veipāna divi spēcīgie bumbas raidījumi no soda sitieniem lika gavilēt Lielupes komandai. FK Odi vienus vārtus atspēlēja, taču komandai labvēlīgo rezultātu izdevās noturēt, un FK Lielupe ir veiksmīgi kvalificējusies Rīgas Futbola līgai.

Jāatzīmē visas komandas sniegums laukumā. Apsveicam arī komandas debitantu – Gokhanu Ozenu, kurš aizvadīja savu pirmo spēli FK Lielupe kreklā. Jāatzīmē arī Jevgenijs Jenats, kurš šovakar bija uzdevumu augstumos, vairākkārt glābjot savu komandu. Tāpat komanda novēl visātrāko atveseļošanos Vasilijam Kolibasam, kurš otrajā spēlē guva ceļgala traumu.

FK Odi un SNG uzrādīja vienādus rādītājus grupā un otro vietu nācās noskaidrot pēcspēļu soda sitienu sērijā, kurā veiksmīgāki bija SNG futbolisti.

No otrās grupas Rīgas Futbola līgai kvalificējās FC Rage, savukārt Pafbet palika otrajā vietā un spēlēja papildus spēli ar SNG komandu. Dramatiskā cīņā ar 1:0 Pafbet komanda kvalificējās līgai kā trešā komanda.

Līgas sākums ir nozīmēts uz 3.novembri. FK Lielupe kopā ar 15 pārējām komandām tagad gaida spēļu kalendāru. Priekšā komandu gaida ļoti grūtas spēles ar ļoti spēcīgiem pretiniekiem. Jau rīt komandas valdes sēdē tiks izskatīti vairāki jautājumi, starp kuriem ir arī komandas treniņu grafiks. Jebkurā gadījumā, pateicoties šodienas uzvarai, ir gaidāma aizraujoša ziemas sezona!

Ar komandas pilno pieteikumu Rīgas Futbola līgai var iepazīties – šeit.

Izmantotie resursi:
Riga Football League Facebook lapa