Būt vai nebūt FK Lielupe Rīgas Futbola līgā

FK Lielupe šodien piedalīsies kvalifikācijas turnīrā par vienu no trim vietām Rīgas Futbola līgas telpu futbola ziemas čempionātā.

Rīgas Futbola līgā ir paredzētas 16 dalībnieces, bet sakarā ar to, ka turnīram pieteicās lielāks komandu skaits, organizatori gāja pretī visiem gribētājiem un izveidoja kvalifikācijas turnīru sešām komandām, kurām ir iespēja izcīnīt kādu no trīs atlikušām vietām līgā.

Šajā kvalifikācijā sešas komandas tiks sadalītas divās grupās. Grupas ietvaros katra komanda aizvadīs pa vienai spēlei ar katru, un pirmās vietas ieguvēja automātiski kvalificēsies līgai, savukārt otro vietu īpašnieces savā starpā aizvadīs papildus spēli par atlikušo trešo ceļazīmi. Vienas spēles laiks būs 20 minūtes bez pārtraukuma. FK Lielupe ir ielozēta B grupā ar FK Odi un SNG komandām.

Starp citu FK Odi komandas pieteikumā ir FK Lielupe spēlētājs Renāts Rahimovs, kā arī bijušais spēlētājs Aleksandrs Hodakovskis. Jāatzīmē, ka līgai jau ir kvalificējušās vairākas komandas, kuras arī ir cieši saistītas ar FK Lielupe: piemēram komandā FC Mangal spēlēs 2019.gada Rudens kausa uzvarētāji Artūrs Sašņikovs, Oļegs Hafizovs, Sergejs Beļakovs un Edgars Dancevs, kā arī bijušais FK Lielupe spēlētājs Georgijs Daiļidjonoks, VSJO SLIKTI TEAM komandā spēlēs cits bijušais Lielupes spēlētājs Mohameds Husseins, komandā PRVDNIK vēl viens bijušais spēlētājs Ņikita Gaļiļejevs, bet visvairāk FK Lielupe pārstāvju ir BALLiN komandā, kuras pieteikumā ir Antons Vasiļjevs, Aleksandrs Ivanovs, Artis Kalniņš un Pāvels Baikovs, kā arī divi bijušie spēlētāji: Aleksejs Vasiļjevs un Aleksandrs Gladuševs. Tā kā, gadījumā, ja FK Lielupe šodien pārvarēs kvalifikāciju un iekļūs līgā, tad Lielupe varētu būt pārstāvētākais klubs šajā līgā.

Šis ir pirmais mēģinājums FK Lielupe komandai piedalīties telpu futbola turnīrā. Pēdējo reizi, kad Lielupe piedalījās kādā telpu futbola līgas turnīrā bija 2016./2017. gada sezonā, kad LU Futbola Līgas formāts vēl netika mainīts uz minifutbolu, kurā piedalījās mūsu studentu komanda. Tajā sezonā FK Lielupe sastāvā spēlēja Kristaps Mackovs, Jevgenijs Jenats un Kārlis Villerušs, kuri arī šovakar dosies laukumā. Tāpat arī Renāts Rahimovs un Aleksandrs Hodakovskis tajā sezonā pārstāvēja FK Lielupe komandu, bet šodien dosies laukumā FK Odi sastāvā.

Kvalifikācijas turnīra sākums – 19:30 Rīgas 49.vidusskolas sporta zālē. Mūsu puišiem noteikti būs vajadzīgs atbalsts, tāpēc nākam un atbalstam! #ticamkomandā

Izmantotie resursi:
Riga Football League oficiālā mājaslapa
Riga Football League Facebook lapa