Ir klāt Meiteņu Telpu futbola čempionāta fināls

Šodien mūsu meitenes Spuņciema Sporta hallē aizvadīs trīs spēles Meiteņu Telpu futbola čempionāta 2.divīzijas finālturnīrā. Vispirms 11:40 1/4 finālā pretī stāsies “AFA Olaine” meitenes. Turnīra turpinājumā mūsu ceļi krustosies ar kādu no “FK Olaine”“FK Laidze/Talsu NSS” pāra komandu, bet turnīra noslēgumā mums būs jāspēkojas ar kādu no trim “Rīgas Futbola skola” komandām, vai “Preiļu BJSS” meitenēm.

“FK Lielupe” D apakšgrupā izcīnīja 1.vietu atstājot aiz sevis “FK Laidze/Talsu NSS” komandu, kura kvalificējās finālam no otrās vietas, kā arī “FK Liepāja”, “FK Iecava” un “JFA Jelgava” komandas. Tikmēr “AFA Olaine” C apakšgrupā aizķērās aiz otrās vietas,  teicami aizvadot otro posmu, līdz ar to atstājot ārpus labākā divnieka “SK Imanta”, “Super Nova” un “SK Babīte” komandas, paliekot tikai aiz “FK Olaine” meitenēm.

Jāsaka, ka šodien sastāvā nav iekļauta Liene Roopa, kura ir saņēmusi diezgan smagu traumu, un nevarēs palīdzēt komandai dažus mēnešus, komanda novēl Lienei visātrāko izveseļošanos un mēs gaidām viņu atpakaļ laukumā! Meitenes šodien cīnīsies un darīs visu iespējamo, lai uzvarētu, un katra no meitenēm spēlēs ne tikai par sevi, bet arī par Lieni! Kopā esam spēks! Aiziet meitenes!

#ticamkomandā