Iepazīstinām ar valdes locekļu kandidātiem

Šo svētdien Rīgas 49.vidusskolas sporta kompleksa konferenču telpā notiks “FK Lielupe” valdes vēlēšanās.

Šī gada kārtējām Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” valdes vēlēšanām pieteicās 6 kandidāti, iesniedzot līdz 2017.gada 31.decembrim savu darbības plānu. Esam uzdevuši katram no kandidātiem piecus jautājumus:

  1. Kā esi nolēmis/musi pieteikties “FK Lielupe” valdes vēlēšanām?
  2. Cik cieši esi bijis/jusi saistīta ar futbolu līdz šim? (jaunajiem kandidātiem) / Cik patīkama pieredze tev bijusi, strādājot “FK Lielupe” līdz šim? (esošajiem valdes locekļiem)
  3. Kas pirmais ienāk tev prātā, kad dzirdi “FK Lielupe”?
  4. Kas padara mūsu komandu par īpašu?
  5. Kāpēc uzskati, ka par tevi ir jābalso?
Kārlis Villerušs

1) Es uzskatu, ka mans bērns vēl nav gatavs patstāvīgi pastāvēt, aiz muguras ir tikai pats sākums, priekšā vēl ļoti daudz darba. Tagad ir jāattīsta vīriešu komanda, jāstrādā pie jaunatnes sistēmas uzlabošanas, gan arī līdz 2019. gada sezonai ir jāizveido lielā sieviešu komanda. Paralēli tam ir jāsakārto arī viss pārējais, sākot no sociāliem tīkliem, līdz pašas struktūras pilnveidošanai.
2) ‎ Pirmais periods ir bijis ļoti smags. Tika zaudēti daudz nervu, jo, lai nonāktu tur kur esam tagad, bija tiešām daudz jāstrādā. Godīgi sakot joprojām neticu, ka spējām tik īsā laika periodā paveikt tik daudz, par to man jāpateicas visiem maniem domubiedriem valdē.
3) ‎ Godīgi sakot uzreiz prātā nāk iepriekšējā sezona, kurā ielikām pamatus sastāva kodolam. Bija ļoti laba atmosfēra klubā, ļoti ceru, ka šogad mums izdosies to vēl uzlabot un pielikt klāt arī rezultātu.
4) ‎ Mēs esam tie ticīgie, mūsu komandas valdē, gan arī laukumā ir apvienojušies īstie futbola entuziasti. Ne jau velti tieši no mūsu komandas valdes komandas aizsākās kustība “TautasFutbols.LV”. Mums rūp ne tikai pati komanda un kas notiek tajā, bet arī visa tā futbola vide. Mēs gribam, lai futbols tiek spēlēts visur, un cenšamies izdarīt visu, lai tā tas arī būtu.
5) ‎ Man šī komanda nozīmē ļoti daudz, tiešām, visus šos 4 gadus esmu veltījis komandai, dažreiz upurējot ar kaut ko citu. Mūsu ceļš Latvijas futbolā tikai sākas, un, manuprāt, manos spēkos ir iespēja vēl daudz ko paveikt komandas labā.

Darbu kopplāns:
·         uzlabot valdes locekļu produktivitāti;
·         popularizēt komandu (jebkādā veidā, par šī plāna izpildes indikatoru būs komandas sekotāju skaita palielināšanās);
·         uzlabot kluba mājaslapas funkcionalitāti;
·         uzlabot komandas treniņu procesu;
·         attīstīt Sieviešu komandu;
·         veidot lielāku saikni starp Jaunatnes un Pieaugušo komandām;
·         uzlabot kluba iekšējo komunikāciju;
·         turpināt visus esošos projektus, saistītus ar komandu un veidot arvien jaunus.

Jevgenijs Jenats

1) Esmu “FK Lielupe” valdes loceklis kopš 2014. gada. Par šo laiku esam izauguši gan kā futbola Klubs, gan kā sociālais Projekts. Izskatās, ka beidzot ir pienācis laiks arī sasniegt sportiskos panākumus. Ir jauni mērķi, tāpēc arī palieku.
2) Man bija liels izaicinājums: izveidot un stabilizēt kluba finanšu sistēmu. Ja Klubs eksistē jau vairākas sezonas, tad var jau teikt, ka kaut kas sakarīgs tomēr sanāca. Turpināsim pilnveidoties.
3) Pirmais, kas ienāk prātā: TICAM KOMANDĀ
4) Grūti pateikt. Esmu ar komandu jau vairāk kā 4 gadus. Man šis projekts jau ir kā bērns. Man šis futbola klubs ir vislabākais futbola klubs pasaulē.
5) Vadot un attīstot futbola komandu, kas piedalās valsts čempionātā, īpaši ņemot vērā futbola un ekonomikas realitātes mūsu Valstī, svarīgākās īpašībās – sapratne par esošo situāciju un pieredze. Ņemot vērā esošo pieredzi – uzskatu, ka man ir vērts palikt valdē un pilnveidot kluba finanšu sistēmu.

Darbu kopplāns:
·         Biedrības finanšu stāvokļa uzlabošana.

Oskars Pavlovskis

1) Lēmumu pieņēmu praktiski uzreiz, jo redzu “FK Lielupe” komandā ne tikai futbola potenciālu, bet arī cilvēkus, ar kuriem var labi pavadīt laiku.
2) Pavadot gadu kopā ar komandu esmu piedzīvojis daudz patīkamu brīžu saistītus ar komandu, un ceru, ka arī šis gads būs bagāts ar priecīgiem notikumiem un spožām emocijām.
3) Klubs, kas lēni, bet mērķtiecīgi laužas cauri visām problēmām pretī zvaigznēm.
4) Mūsu komanda apvieno cilvēkus no dažādām valstīm, kurus visus vieno futbols!
5) Man ir idejas kā var uzlabot kluba mājaslapu. Tāpat arī ir padomā daži varianti darbā ar sponsoriem.

Darbu kopplāns:
·         popularizēt komandu (izmantojot digitālos resursus);
·         uzlabot kluba mājaslapas funkcionalitāti;
·         uzlabot kluba iekšējo komunikāciju;
·         turpināt visus esošos projektus, saistītus ar komandu un veidot arvien jaunus.

Romāns Kaplāns

1) Viens no valdes locekļiem, komandas viceprezidents un dibinātājs nāca pie manis ar šādu piedāvājumu.
2) Futbols ir mana dzīve, mans gaiss, mana dvēsele, mana sirds. Kamēr biju junioros, bijas visas iespējas kļūt par profesionālu spēlētāju, bet pēc tam bezgalīgi spēlēju amatieru līmenī, ko arī turpinu darīt “FK Lielupe” sastāvā kopš 2016. gada maija.
3) Absolūti nekas konkrēts. Treniņi, spēles – viss.
4) Arī absolūti nekas, un kopumā tas ir diezgan muļķīgs jautājums priekš futbola kluba apzīmējuma. Vienkārši visiem, pirmkārt, tieši treneriem un spēlētājiem, nevis atbildīgajiem par komandas piāru un sociāliem tīkliem, beidzot sākt mērķtiecīgi strādāt, lai augtu komandas futbola līmenis. Tad “Lielupe”, iespējams, arī kļūs par kaut ko svarīgu un īpašu vairāku cilvēku sirdīs.
5) Nepateikšu. Es vienkārši, esot šīs komandas spēlētājs, no sirds vēlējos būt noderīgs komandai laukumā, bet tagad arī ārpus tā. Es uzskatu, ka man piemīt vajadzīgas rakstura īpašības, un esmu uz to spējīgs ar savu raksturu, spējām un motivāciju. Komandas attīstība ir tāds jautājums, kurš vajadzētu būt svarīgs ne tikai treneriem un valdes locekļiem, bet arī visiem komandas spēlētājiem.

Darbu kopplāns:
·         organizēt vīriešu un sieviešu komandu mājas spēles;
·         nodrošināt visu nepieciešamo vīriešu un sieviešu komandām izbraukuma spēlēm;
·         nodrošināt vīriešu un sieviešu komandu nogādāšanu līdz izbraukuma spēļu norises vietām un atpakaļ;
·         veikt Biedrības konferenču zāles tehnisko apkalpošanu pirms un pēc pasākumiem.

Marija Voronova

1) Apmēram no 2017. gada oktobra sāku iesaistīties kluba darbībā – nāca daudz jaunu ideju īstenošanai, pamanīju lietas, kuras var uzlabot un risinājumi kā to varētu izdarīt. Palīdzēju ar satura veidošanu soc.tīkliem, fotografēju, veicu dažādas nepieciešamās darbības, kas saistītas ar soc.tīklu komunikāciju ar auditoriju, komunikāciju iekš komandām, sanāca arī palīdzēt dažādu pasākumu organizēšanā. Kārlis Villerušs nāca klajā ar informāciju, ka tuvojas valdes vēlēšanas. Nodomāju, ka ir vērts pieteikties, bija vēlme būt klāt “FK Lielupe” darbībā un palīdzēt attīstīties arī turpmāk. Aizpildīju pieteikumu, iesūtīju un domāju tikai tās pozitīvās domas.
2) ‎ Teikšu, kā ir. Pirms pieciem gadiem biju sevi iztēlojusies daudzās vietās, tikai ne futbolā. Zināju, ka pastāv tāds sporta veids ar alu un grauzdiņiem pie ekrāna. Tāds bija tas priekšstats, nebija nepieciešamības zināt kaut ko vairāk. Ar iesaistīšanos komandas dzīvē, sāku pēc iespējas daudz interesēties, kas ir īsts futbols, ar ko to “ēd”, kas notiek uz un ārpus laukuma. Bija nepieciešams būt lietas kursā, lai varētu savas iemaņas efektīvi pielietot darbībā. Paldies cilvēkiem, kas ir “FK Lielupe” sastāvā, kas labprāt palīdzēja izzināt dažādas futbola nianses, kļūt no “totāla čajņika” par futbola cienīgu cilvēku. Protams, vēl daudz jāpilnveidojas, jāanalizē, jāskatās, tas būs īsts piedzīvojums, kurā labprāt vēlos doties ar “FK Lielupe” komandu.
3) ‎ Mērķtiecīgums. Skatoties un iedziļinoties dažādās futbola komandās, klubos, vēl neesmu sastapusi tik mērķtiecīgus cilvēkus, kas neskatoties ne uz vienu šķērsli, turpina kāpt virsotnē. Ticu, ka kopīgiem spēkiem mums izdosies sasniegt uzstādītās virsotnes.
4) ‎ Cilvēki. To radītā atmosfēra. To piespraustie mērķi, nenoliedzama un acīmredzama nodošanās futbolam.
5) ‎ Uzskatu, ka dažreiz ir jāielaiž kaut kas jauns, lai varētu paskatīties uz lietām citādāk. Par šo laika posmu esmu paspējusi saskatīt daudzas labas lietas, kuras ir izdevušās, strādājot plecu pie pleca iepriekšējam valdes sastāvam. Pamanīju arī vairākas lietas, kuras ir jāmaina vai jāuzlabo to efektivitāti, lai komanda virzītos uz priekšu. Ticu mūsu komandā, ticu mūsu kopīgajos spēkos, ticu, ka mēs kopā varam izdarīt lieliskas izmaiņas un saglabāt visu labo, kas jau ir sasniegts uz šo dienu.

Darbu kopplāns:
·         palielināt sociālo tīklu Facebook, Instagram, Twitter auditoriju;
·         veicināt sociālo tīklu auditorijas iesaisti (“like”, “share”, komentāri);
·         veikt uzlabojumus oficiālās tīmekļa vietnes (www.fklielupe.lv) darbībā;
·         papildināt ar jaunu informāciju oficiālo tīmekļa vietni;
·         izveidot korektu oficiālās tīmekļa vietnes mobilo versiju;
·         veicināt arī sieviešu komandas popularizēšanu sociālajos tīklos, medijos. Kā piemēram: “selfie” video uzņemšana no paša spēlētāja – sieviešu futbola komandas reklāmai;
·         veicināt sociālo tīklu sieviešu auditorijas iesaisti, lai tiktu izveidota pilnvērtīga sieviešu futbola komanda oficiālām spēlēm;
·         “aktivizēt” lielāku atbalstītāju skaitu ar sociālo tīklu palīdzību;
·         veicināt “FK Lielupe” atpazīstamību ne vien futbola sfērā, bet arī ārpus tās;
·         pievienot jaunas tradīcijas “FK Lielupe” komandai: kā, piemēram – Ziemassvētku labdarības pasākums sadarbībā ar citām kompānijām;
·         nodrošināt spēļu filmēšanu/fotoreportāžu;
·         nodrošināt laicīgu ziņu publiskošanu sociālajos tīklos, kā arī reportāžas tiešajā ēterā;
·         nodrošināt kopīgu pasākumu kalendāru, informācijas atjaunošanu tajā;
·       sekmēt un izveidot “FK Lielupe” iekšējo komunikāciju, korektu un ātru informācijas apriti katrā komandā, komandu starpā, treneru starpā, vadības starpā, starp komandām un vadību/treneriem.

Mareks Žolnerovičs

1) Par vēlēšanām uzzināju no sava komandas biedra LU Futbola līgā Jāņa Magazeiņa. Pašam patīk futbols, vēlos attīstīt savas zināšanas, iegūt jaunu pieredzi.
2) Kopš 12 gadu vecuma sekoju līdzi futbolam, vācu statistiku. Pašlaik strādāju par sporta žurnālistu portālā “Skaties.lv”, kur bieži nākas veidot rakstus par futbolu. Īsu laiku trenējos Daugavpils “BFC Daugava” jauniešu komandā. Spēlēju skolas čempionātos. Šosezon spēlēju LU Futbola līgā.
3) Latvijas 2. līgas klubs ar lielām ambīcijām nākotnei.
4) Marketings. Komandas dzīve tiek ļoti plaši atspoguļota. Visi spilgtākie notikumi tiek iemūžināti ar bilžu un video palīdzību. Tas ir unikāli, jo pārējie 1. un 2. līgas klubi marketingam pievērš mazāku uzmanību.
5) Futbols ir mana sirdslieta un to, kas man patīk es daru ar prieku un 100% atdevi.

Darbu kopplāns:
·         protokolēt visas valdes sēdes un Biedru sapulces;
·         piepildīt kluba mājaslapu ar jaunu kontentu;
·         veicināt sponsoru piesaistīšanu komandai.

Uzreiz pēc Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” lielās Biedru sapulces notiks arī pirmā valdes sēde jaunajā sastāvā. Jau ziņojām, ka šī gada Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” valdes vēlēšanām nav pieteikušies četri esošā valdes sastāva dalībnieki: valdes locekļi Edgars Cimdiņš, Artūrs Šķinčs un Jānis Magazeinis, kā arī “FK Lielupe” prezidente Helena Villeruša. Līdz ar to šo svētdien jaunā valde ievēlēs no sava vidus arī jauno “FK Lielupe” prezidentu. “FK Lielupe” pateicas esošai kluba valdei par milzīgu ieguldījumu komandas attīstībā, un novēl veiksmi nākamajai valdei viņu pienākumu izpildē.