Aizvadīts FK Lielupe 2017.gada Laureātu vakars

Vakar, GameStation bārā norisinājās tradicionāls “FK Lielupe” Laureātu vakars, kurā tika apbalvoti 2017.gada labākie spēlētāji. Šogad mums bija rekordliels nomināciju skaits – 13, bet jau nākamgad šis skaitlis solās kļūt vēl lielāks, jo pievienosies arī meiteņu komandas nominācijas. Bet runājot par 2017.gadu, tad spēlētāji tika apbalvoti sekojošās nominācijās:

Par 2017.gada “FK Lielupe” labāko U -21 spēlētāju tika atzīts Ruslans Aleksejevs, kura kontā ir 16 gūtie vārti un 5 rezultatīvās piespēles 2017.gada ietvaros, tāpat arī aizvadīja ļoti svarīgu pēdējo sezonas spēli pret “FK Priekuļi” vārtsarga lomā, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru!

Par 2017.gada visprogresējošāko spēlētāju tika atzīts Artūrs Rudzītis, kurš ar katru spēli bija arvien tuvāk un tuvāk sākumsastāvam, uzlabojot savu sniegumu visas sezonas laikā.

Šogad mums atkal bija divas rezultatīvākā spēlētāja nominācijas: par telpu futbola “FK Lielupe” rezultatīvāko spēlētāju kārtējo reizi kļuva Kārlis Villerušs, kura kontā bija 13 vārti un 17 rezultatīvās piespēles; bet par lielās komandas rezultatīvāko spēlētāju kļuva Pāvels Baikovs, kurš aizvadīja fenomenālu sezonu gūstot 18 vārtus un vēl pieskaitot klāt savam kontam arī 3 rezultatīvās piespēles.

Jau otro gadu mēs apbalvojām arī gada Club Man, jeb komandas cilvēks. Šī ir tā nominācijā, kurā mēs apbalvojam tos cilvēkus, kuri ilgāka laika periodā palīdzēja komandai, ieguldīja tajā savu spēku un laiku. Šogad par šādu cilvēku kļuva Oskars Pavlovskis, kurš ieguldīja lielu darbu komandas mājaslapas izstrādē.

Par 2017.gada vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Igors Ļahovs, kura kontā bija 15 rezultativitātes punktu, kurš bija komandas līderis visas sezonas laikā.

Pasākums neiztika arī bez svinīgās tortes par godu “FK Lielupe” 5 gadu jubilejai. Pavisam drīz nāks gaisā arī ilgi gaidīta filma par godu šim notikumam. Foto – Kārlis Villerušs

LFF Vidzemes futbola centrs par 2017.gada “FK Lielupe” labāko 2.līgas spēlētāju atzina Pāvelu Baikovu, kuram šī godalga vēl būs pasniegta nākamajā treniņā.

Šogad klāt nāca vēl 4 nominācijas: labākais vārtsargs, labākais aizsargs, labākais pussargs un labākais uzbrucējs. Šajās nominācijās varēja nobalsot ikviens gribētājs mūsu Facebook lapā. Facebook balsojuma rezultāts tika likts kopā ar “FK Lielupe” valdes un trenera korpusa balsojumu. Saliekot visus rezultātus kopā, par labāko vārtsargu pārliecinoši tika atzīts Antons Vasiļjevs, par labāko aizsargu arī ar lielu pārsvaru tika atzīts Artis Kalniņš. Par labāko pussargu jau bija vairākas diskusijas, bet gan Facebook, gan arī valdes balsojuma rezultātā ar nelielu pārsvaru šajā nominācijā uzvarēja Igors Ļahovs. Bet visinteresantākā cīņa bija labākā uzbrucēja balsojumā, kur Pāvels Baikovs pārliecinoši uzvarēja valdes balsojumā, kamēr Facebook balsojumā ar vērienīgu pārsvaru uzvarēja Deivids Mielēns, bet Pāvelam Baikovam paliekot trešajā vietā. Bet beigās saliekot visus rezultātus kopā, tad ar pavisam nelielu pārsvaru tomēr šajā nominācijā uzvarēja Pāvels Baikovs.

Pašās ceremonijas beigās tika apbalvoti arī 2017.gada “FK Lielupe” labākā seiva un vārtu guvuma autori, par kuriem ikvienam bija iespēja nobalsot. Par labāko vārtu glābiņu tika atzīts Antona Vasiļjeva seivs spēles pēdējās minūtēs pret “FK Salacgrīva” komandu, kad pateicoties viņam mēs spējām izcīnīt uzvaru. Bet par labāko vārtu guvumu tika atzīti Ruslana Aleksejeva vārti spēlē pret “FK Aliance”, šis vārtu guvums tikai par vienu balsi apsteidza Mārtiņa Auziņa skaisto golu no soda sitiena spēlē pret “SK Cēsis”.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=aLWd_ZPcPVE[/embedyt]

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=Wmn9Ku_z4EU[/embedyt]

Atnākušās uz pasākumu meiteņu komandas dalībnieces tika apsveiktas ar skaistiem ziedu pušķiem.

Pasākuma turpinājumā dažu stundu garumā mūsu spēlētāji un viesi varēja atdoties FIFA 18 spēlēšanai uz PS4, mūsu meitenes savā starpā cīnījās Mortal Kombat spēlē, bet pārējie pasēdēja pie kādas pokera vai spēles!

“FK Lielupe” 2017.gada laureāti. Foto – Mareks Žolnerovičs

Jau šo trešdien mūsu futbolisti turpinās gatavoties sezonai, kamēr meitenēm, kuras gatavojas finālturnīram, treniņš ir paredzēts svētdien. Ja arī tu gribi pievienoties mūsu futbola ģimenei, tad droši raksti fklielupe@gmail.com, zvani 26683592 vai arī aizpildi pieteikšanās formu mūsu mājaslapā.