Georgijs Tkačovs atnes pirmo uzvaru līgā

Aizvadījām jau savu piekto spēli Rīgas Futbola Līgas čempionātā, pret tiešajiem konkurentiem par vietu izslēgšanas spēlēs – komandu Old School, kas beigās kļuva par īstu trilleri. Jāpiemin, ka nedēļas vidū aizvadījām pārbaudes spēli pret Sauriešu komandu, kas iespējams ļāva parādīt tik labu spēli Rīgas Futbola Līgas turnīrā.

Šajā turnīra fāzē katra spēle kļūst aizvien nozīmīgāka. Lai saglabātu cerības uz iekļūšanu izslēgšanas turnīrā šī spēle bija obligāti jāuzvar.

Pati spēle iesākās daudziem ļoti negaidīti – jau pēc nospēlētām 10 minūtēm rezultāts bija jau 3:0 FK Lielupe labā, turklāt visus trīs vārtus guva mūsu ukraiņu viesspēlētājs Georgijs Tkačovs. Ar ļoti disciplinētu spēli aizsardzībā un nelielu veiksmes palīdzību, mūsu gados jaunais vārtsargs aizvadīja savu pirmo sauso puslaiku turnīrā – 4:0 mūsu labā, 4.vārtus Lielupes labā guva komandas kapteinis Kārlis Villerušs, turklāt jāpiemin, ka pretiniekiem vārtu rāmī atļāvām izdarīt tikai 2 sitienus.

Otrā puslaika sākumā Old School ātri vienus vārtus atspēlēja, un pēc vēl neilga laika – vēl vienus. Georgijs Tkačovs panāca 5:2 FK Lielupe labā, taču otrā puslaika izskaņā pazaudējām koncentrāciju un dažu minūšu laikā zaudējām 3 vārtus, un rezultāts kļuva jau 5:5. Taču 2 minūtes pirms spēles beigām Nils Veipāns nopelnīja soda sitienu pie laukuma sānu līnijas. To, pēc teicamas izspēles, realizēja neviens cits kā Georgijs Tkačovs! Ārkārtīgi aizraujošā spēlē izcīnījām pirmo uzvaru turnīrā, un turpinām cīņu par vietu Play-off.

Mūsu komandas līderis Georgijs Tkačovs ar šodien gūtajiem 5 vārtiem nokļuvis visa turnīra labāko vārtu guvēju topa augšgalā, kopā viņam jau 8 vārti!

Kārlis Villerušs (FK Lielupe kapteinis): “Šī bija ļoti svarīga uzvara. Jāsaka paldies ne tikai Georgijam Tkačovam, bet visai komandai kopumā. Turpinām cīņu par izslēgšanas spēlēm. Pārbaudes spēle pret FK Saurieši palīdzēja atgriezt ticību savos spēkos. Tagad pirmdien mūs gaida izšķirošā spēle pret Mangal komandu. Mangal šī būs ļoti nozīmīga spēle. Viņiem būs motivācija izcīnīt savus pirmos punktus turnīrā, kā arī Mangal sastāvā ir vairāki bijušie un esošie FK Lielupe spēlētāji. Ar Artūru Sašņikovu, Sergeju Beļakovu, Edgaru Dancevu un Oļegu Hafizovu šogad uzvarējām Rudens kausā, Damirs Urazmetovs un Iļja Obidins rudenī bija uz treniņiem, Georgijs Daiļidjonoks spēlēja komandā mūsu pirmajās sezonās. Viņiem visiem būs milzīga motivācija izcīnīt punktus tieši pret FK Lielupe. Turklāt viņiem ir palikušas trīs spēles, starp kurām, bez mūsu savstarpējās spēles, ir spēle pret Riga Evergrande un FC Kengarags. Tā kā ja viņiem neizdosies svētdien izcīnīt punktus pret Riga Evergrande, tad principā tieši spēlē pret mums viņiem būs vienīgā reālā iespēja izcīnīt punktus šajā sezonā. Nedrīkstam to pieļaut, mums ir vajadzīga tikai un vienīgi uzvara, lai turpinātu cīņu par izslēgšanas spēlēm, un mums jābūt gataviem, ka pretī pirmdien būs ļoti motivēta komanda.