Ar šādu noskaņojumu pretī izslēgšanas spēlēm!

Pirms noslēdzošām Rīgas Futbola Līgas spēlēm, kurās FK Lielupe centīsies aizķerties aiz izslēgšanas spēlēm, aizvadījām pārbaudes spēli ar FK Saurieši.

Komandas sastāvs pret FK Saurieši bija līdzīgs iepriekšējās spēles sastāvam Rīgas Futbola Līgā pret Napalm, ar vienu izmaiņu – Daiņa Sondora vietā šoreiz laukumā devās Mārtiņš Auziņš. FK Lielupe komandai šī pārbaudes spēle bija ļoti svarīga, jo bija nepieciešams atgriezt ticību savos spēkos. Kopumā visas spēles laikā spējām izveidot daudz bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem, taču, ir jāatzīst, joprojām aizsardzībā pieļaujam rupjas kļūdas.

FK Lielupe spēja diezgan ātri izvirzīties vadībā, pateicoties mūsu leģionāram no Turcijas – Gokhanam Ozenam, kurš jau pirmajā maiņā pamanījās iesist divus vārtus. Pēc tam atkal sākās kļūdu sērija aizsardzībā, kas noveda pie tā, ka FK Saurieši spēja izlīdzināt spēles rezultātu. Neskatoties uz to, diezgan ātri atgriezām pārsvaru, pateicoties tam pašam Gokhanam Ozenam, kurš atzīmējās ar het-triku.

Otrajā puslaikā sākās ļoti atklāta spēle, abas komandas burtiski nesās pa laukumu, veidojot momentu pēc momenta. Bieži vien glāba mūsu vārtsargs Adriāns Kaufmanis. Rikardo Paoli atgrieza divu vārtu pārsvaru, bet aizsargu kļūda vārtos noveda pie tā, ka FK Saurieši atkal samazināja rezultātu līdz minimumam. Tad sekoja ‘pendele’ uz mūsu vārtiem, kuru viesu komanda veiksmīgi realizēja – atkal neizšķirts uz tablo. Vienā no epizodēm likās, ka vairs nekas nevar glābt FK Lielupe komandu no piektā vārtu zaudējuma, taču brīnumainā kārtā viens no FK Saurieši komandas spēlētājiem, sitot bumbu tukšajos vārtos, trāpīja pa vārtu stabu. Uzvaru šajā spēlē FK Lielupe komandai atnesa Georgijs Tkačovs, kurš meistarīgi raidīja bumbu tālajā devītniekā – 5:4.

Jau šo piektdien FK Lielupe dosies vienā no izšķirošajām spēlēm Rīgas Futbola Līgā, kurā tiksies ar tiešajiem konkurentiem par vietu Play-off – OldSchool komandu. Ir ļoti svarīgi saglabāt šīs uzvaras noskaņojumu un pārveidot to pirmajā uzvarā līgas spēlē.