FK Lielupe sadarbībā ar TautasFutbols.LV organizē FIFA20 TF200 e-Līgu

Piedalies FIFA20 TF200 e-Līgā un laimē līdz pat 400 EUR naudas balvu!

FK Lielupe, sadarbībā ar TautasFutbols.LV organizē FIFA20 TF200 e-Līgu, kurā aicināti piedalīties visi FIFA20 cienītāji, neskatoties uz viņu iemaņām. TF200 e-Līga norisināsies trīs lielos posmos: kvalifikācija, četri mini-turnīri un divi finālturnīri.

Kvalifikācija: visi dalībnieki, kuri pieteiksies e-Līgai izlozes kārtībā aizvadīs spēles pēc Šveices sistēmas 6 kārtās. Pirmajā kārtā pretiniekus nosaka izlozes ceļā. Turpmāk katrs dalībnieks spēlē pret tam tuvāko pretinieku no to skaita, ar kuriem vēl nav ticies. Katrs dalībnieks kvalifikācijas laikā ar vienu un to pašu dalībnieku var spēlēt tikai vienu reizi. Kvalifikācijas posma beigās dalībnieki tiek sadalīti trīs divīzijās (atkarībā no kopējā dalībnieku skaita, divīziju skaits un dalībnieku skaits katrā divīzijā var tikt mainīts), tas nodrošinās to, ka katram dalībniekam būs līdzvērtīgi pretinieki turnīra gaitā.

Četri mini-turnīri: katrā divīzijā tiks aizvadīti 4 mini-turnīri. Katrs mini-turnīrs ietver sevī grupu turnīru un izslēgšanas spēles. Pēc katra mini-turnīra notiek dalībnieku kustība starp divīzijām. Katras kārtas četri A divīzijas dalībnieki, kuri savā grupā ieņems pēdējo vietu izkritīs uz B divīziju. Katras kārtas četri B divīzijas dalībnieki, kuri sasniegs pusfināla posmu iekļūs A divīzijā. Četri B divīzijas dalībnieki, kuri savā grupā ieņems pēdējo vietu izkritīs uz C divīziju. Un visbeidzot katras kārtas četri C divīzijas dalībnieki, kuri sasniegs pusfināla posmu iekļūs B divīzijā.

Katra mini-turnīra ietvaros tiks rēķināts dalībnieku reitings. Par katru uzvaru grupu turnīra spēlē dalībnieks saņems 1 reitinga punktu, par katru neizšķirtu grupu turnīra ietvaros – 0.5 punktu. Tāpat dalībnieki saņems reitinga punktus par izcīnītām vietām katrā mini-turnīrā, atkarībā no divīzijas.

Tiks aizvadīti divi finālturnīri: Grand-fināls un Mini-fināls. Grand-finālā piedalīsies 16 regulāro mini-turnīru labākie dalībnieki ņemot vērā reitingu. Nākamie 16 dalībnieki pēc reitinga piedalīsies Mini-finālā (gadījumā ja kopējais dalībnieku skaits būs mazāks par 32, mini-fināls netiks organizēts).

Piedaloties līgā varēs izcīnīt arī vērtīgas naudas balvas. Katra C divīzijas mini-turnīra uzvarētājs saņems 20 EUR, katra B divīzijas mini-turnīra uzvarētājs saņems 30 EUR, savukārt katra A divīzijas mini-turnīra uzvarētājs saņems 50 EUR (gadījumā, ja ir tikai divas divīzijas, B divīzijas mini-turnīra uzvarētājs saņems 20 EUR, bet katra A divīzijas mini-turnīra uzvarētājs – 30 EUR.

Grand-fināla balvu fonds ir 380 EUR. Grand-fināla uzvarētājs saņems 200 EUR, otrās vietas ieguvējs – 120 EUR, trešās vietas ieguvējs – 60 EUR. Mini-fināla balvu fonds ir 100 EUR. Mini-fināla uzvarētājs saņem 50 EUR, otrās vietas ieguvējs – 30 EUR, trešās vietas ieguvējs – 20 EUR.

Dalības maksa vienā mini-turnīrā sastāda 10 EUR. Ir iespēja samaksāt uzreiz par visiem četriem mini-turnīriem. Šādā gadījumā kopējā dalības maksa sastādīs 32 EUR (40 EUR vietā). Kvalifikācijas turnīrs ir bezmaksas.

Turnīra norises datumi:
16.05.2020 – Kvalifikācija;
30.05.2020 – C divīzijas mini-turnīrs;
13.06.2020 – B divīzijas mini-turnīrs;
27.06.2020 – A divīzijas mini-turnīrs;
11.07.2020 – C divīzijas mini-turnīrs;
25.07.2020 – B divīzijas mini-turnīrs;
08.08.2020 – A divīzijas mini-turnīrs;
22.08.2020 – C divīzijas mini-turnīrs;
05.09.2020 – B divīzijas mini-turnīrs;
19.09.2020 – A divīzijas mini-turnīrs;
03.10.2020 – C divīzijas mini-turnīrs;
17.10.2020 – B divīzijas mini-turnīrs;
31.10.2020 – A divīzijas mini-turnīrs;
14.11.2020 – Mini-fināls;
28.11.2020 – Grand-fināls.

Iepazīties ar reglamentu var:
Latviešu valodā – šeit;
На русском языке – здесь;
In English – here.

Reģistrācija – šeit.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe Prezidents): “Organizējot pirmo #PaliecMājās FIFA20 turnīru saņēmām ļoti daudz pozitīvas atsauksmes. Esam izanalizējuši vairākus momentus un esam spēruši nākamo soli un īstenojām Maksima vēlēšanos – izveidojām kiberlīgu. Šajā līgā varēs piedalīties ikviens gribētājs, turklāt viņam nav jābaidās, ka pretī būs kāds nenormāli spēcīgs pretinieks, pēc kvalifikācijas posma visi dalībnieki tiks sadalīti pa divīzijām, kas nodrošinās to, ka katram dalībniekam pretī stāsies viņa līmeņa pretinieks. Līdz ar to, katrs dalībnieks savā divīzijā cīnīsies par balvām un vietu kādā no finālturnīriem. Tas ir kaut kas nebijis Latvijā, esam ļoti motivēti īstenot mūsu fantāziju augstā līmenī. TautasFutbols.LV kādu laiku bija jauno ceļu meklējumos un tieši tagad, kad, principā, tautas futbols gaida, kad varētu beidzot atkal vākties kopā un spēlēt futbolu, tas ir īstais brīdis šīs kustības atgriešanai. Bet tas nebūt nav vienīgais projekts, kuru īstenos TautasFutbols.LV, bet pagaidām viss akcents ir likts uz šīs e-Līgas izveidošanu. Šī ir lieliska iespēja gūt vēl nebijušu pieredzi spēlējot FIFA20, tāpēc, noteikti piesakies un aicini arī savus draugus! Pat ja esi vienkāršs FIFA20 cienītājs, kurš tikai dažas reizes nedēļā ieslēdz spēli – nebaidies, piesakies un spēlē pret sev līdzvērtīgiem spēlētājiem, uzvari savā divīzijā un pārbaudi savus spēkus jau nākamajā.”

2 Comments

  1. Artūrs Krišņovs

    Risināt turnīru līdz decembrim ir ļoti muļķīgi jo visi normāli spēlētāji jau pāries uz nākāmo fifu.

    • Jā, paldies par komentāru. Esam saīsinājuši turnīra laiku. Fināls notiks 19.septembrī.

Comments are closed.