FK Lielupe dramatiskā cīņā izrauj neizšķirtu spēlē pret Latgalīte Squad

Pirmdien norisinājās 1.apļa izšķirošā spēle par atlikušo piekto ceļazīmi uz LU Futbola Līgas Čempionu grupu starp Latgalīte Squad un FK Lielupe komandām. FK Lielupe bija nepieciešama tikai un vienīgi uzvara šajā spēlē, lai apsteigtu Ej Tu Nost! komandu un ieņemt 5.vietu.

FK Lielupe uzsāka spēli ļoti aktīvi un uzreiz izveidoja dažus ļoti labus momentus pie pretinieku vārtiem, taču visi centieni bija nesekmīgi. Pirmā puslaika izskaņā, notika negadījums pie Lielupes vārtiem, cenšoties pārtvert Mika Vilkaplātera piespēli uz vārtu tālo stūri, kur atradās pretinieku spēlētājs bez uzraudzības, Kārlis Villerušs, kurš līdz šim bija nobloķējis un apstādinājis vairākus bīstamus pretinieku uzbrukumus, raidīja bumbu savos vārtos. Šai neveiksmei uzreiz sekoja arī otro vārtu zaudējums. Bet FK Lielupe nenokāra degunu un līdz pirmā puslaika beigām Lauris Lazdāns no savas laukuma puses veica sitienu vārtu virzienā uz Kārli, pretinieku vārtsargs uzķērās uz to un gāja virsū Kārlim, taču bumba pārlidoja abiem pāri un ielidoja vārtos.

Otrajā puslaikā FK Lielupe metās atspēlēties. Visi piegājieni bija neveiksmīgi, bet arī Latgalīte Squad futbolisti centās palielināt pārsvaru. Otrā puslaika vidū Latgalīte Squad pieņēma bumbu tieši pretī vārtiem un ar teicamu sitienu radīja bumbu vārtos panākot 3:1 savas komandas labā. Jāsaka, ka šajā epizodē spēles galvenais tiesnesis nesaskatīja acīmredzamu spēli ar roku uzbrucējam, bumbas uztveršanas brīdī, uz ko apelēja visa FK Lielupe komanda.

Bet arī tas nesalauza komandas garu un FK Lielupe, paņemot minūtes pārtraukumu atelpai, ar vēl lielāku sparu metās atspēlēties. Sešas minūtes līdz spēles beigām FK Lielupe spiediens uz pretinieku vārtiem beidzot atmaksājās, vispirms Džakomo Nikora samazināja vārtu starpību, bet pēc trīs minūtēm Kristaps Mackovs panāca jau 3:3, un atlikušajās divās minūtēs FK Lielupe futbolistiem vajadzēja iesist vienus vārtus, lai izcīnītu 5.vietu līgas kopvērtējumā.

Taču Latgalīte Squad futbolisti izmantoja Laura Lazdāna kļūdu aizsardzībā un atkal izvirzījās vadībā, līdz spēles beigām paliekot tikai divām minūtēm. FK Lielupe devās visiem spēkiem uz priekšu, atstājot tukšus vārtus, vienā no epizodēm Latgalīte Squad to varēja izmantot, taču bumba aizlidoja nedaudz garām vārtiem. Spēles pēdējā uzbrukumā pie pašas soda laukuma līnijas pretinieku aizsargs pārkāpa noteikumu pret Kārli Villerušu. Latgalīte Squad visas komandas sastāvā nostādīja sieniņu uz pašas vārtu līnijas, bet Kristapa Mackova rādītā bumba pašā vārtu devītniekā atrada ceļu uz vārtiem un dramatiskā spēles izskaņā FK Lielupe panāca neizšķirtu 4:4, taču ar to bija par maz, lai kvalificētos LU Futbola Līgas Čempionu grupai.

Kārlis Villerušs: “Gribu pateikties puišiem par cīņassparu. Šī bija patiešām viena no labākām komandas spēlēm emociju un neatlaidības ziņā. Diemžēl šis neizšķirts liedz mums turpināt cīņu par LU Futbola Līgas godalgām, domāju ar šādu spēli, kuru mēs rādījām 1.apļa beigās, mēs noteikti nebūtu lieka komanda Čempionu grupā. Klupiens pret LU Grillmix, spēlē, kurā, diemžēl, es pats nevarēju piedalīties veselības dēļ, zaudējums Ej Tu Nost! komandai, nerealizēti momenti spēlē pret FC Meteor – arī liedza mums iekļūt labākajā pieciniekā. Ja mēs turpināsim rādīt šādu spēli, kā pēdējās spēlēs, tad mēs noteikti esam galvenie pretendenti uz Cerības kausu. Tāpat priekšā mūs gaida arī LU Kausa 1/4 fināla spēle pret Ej Tu Nost!, jārevanšējas par zaudējumu līgas spēlē. Es ceru, ka neiekļūšana Čempionu grupā neizsitīs mūsu spēlētājus no sliedēm un mēs turpināsim priecēt un pārsteigt arī sezonas izšķirošajā daļā.

Līdz ar neizšķirtu 4:4, FK Lielupe palika sestajā vietā, atpaliekot no piektajā vietā esošās Ej Tu Nost! komandas par vienu punktu.