FK Lielupe atgādina, ka līdz šī gada 1.marta ir iespēja pieteikties FK Lielupe valdes vēlēšanām

Šī gada 15.marta Biedrības “Futbola Komanda “Lielupe”” Biedru sapulcē notiks Biedrības Valdes vēlēšanas. Lai pieteiktos Valdes vēlēšanām līdz 2020.gada 1.martam ir jāiesūta rakstisks pieteikums uz komandas e-pastu: fklielupe@gmail.com, kurā jānorāda pieteicēja personas dati un jāpievieno motivācijas vēstule.

FK Lielupe būs priecīga redzēt savā komandā ne tikai jaunus spēlētājus, bet arī parastus futbola līdzjutējus un cienītājus, kuri grib sniegt savu ieguldījumu futbola attīstībā.

Kārlis Villerušs (FK Lielupe prezidents): “Manuprāt, tas ir ļoti būtiski, kad spēlētāji, kuri ir kopā ar komandu vairākas sezonas, nolemj palīdzēt komandai un kandidē komandas valdē. Tas nozīmē, ka viņi šo gadu garumā iedvesmojas un iejūtas komandas dzīvē. Tā rodas komandas kodols. Protams, ir bijuši gadījumi, kad valdē kandidēja cilvēki, kuri līdz tam brīdim nebija saskārušies ar FK Lielupe, tas arī ir ļoti labi, jo viņi nāk ar savu redzējumu, savām idejām. Tāpēc noteikti gaidīsim visu interesentu pieteikumus!

Pieteikuma veidlapu var atrast šeit.