Dosimies uz Madonu – sezonas tālākajā izbraukumā

Pirmajā Ziemeļu zonas finālturnīra spēlē piedzīvojām sāpīgu zaudējumu Pļaviņās ar 0:3, nākamais pārbaudījums būs ne mazāk grūts – izbraukuma spēle Madonā, ko aizvadīsim šodien. Līdz šim šajā Vidzemes Augstienes pilsētā nevienu spēli neesam aizvadījuši. Madonieši savā Ziemeļu zonas austrumu grupu noslēdza otrajā vietā, atdodot pirmo vietu Pļaviņām vien sliktākas vārtu attiecības dēļ.

Jāatgādina, ka ar Madona Kvarcs klubu reizi jau tikāmies šosezon. Tas notika Latvijas Kausa 1. posma 2. kārtā, kad pēc Ruslana Aleksejeva pamatlaika izskaņā izrautā neizšķirta 2:2, saspringtā 11 metru pēcspēles sitienu sērijā diemžēl cietām zaudējumu un izstājāmies no kausa izcīņas.

Pretinieki 3. līgas Ziemeļu zonas Finālturnīrā ir aizvadījuši jau divas spēles. Vispirms Rīgā pārliecinoši ar 6:1 tika pārspēts Futbola Parks Academy/LSPA, bet nedēļu vēlāk madonieši piedzīvoja zaudējumu savās mājās pret mūsu apakšgrupas uzvarētājiem Ogre United ar 1:2. Jāpiemin, ka šajā mačā tika sapulcināts visai pieklājīgs skatītāju skaists – 141, kas 3. līgas čempionātā ir viens no šīs sezonas labākajiem.

Diemžēl iepriekšējā spēle Pļaviņās mums nesa ne tikai zaudējumu uz rezultāta tablo, bet arī vairākus zaudējumus uz soliņa. Arturs Kupčs iedzīvojās pleca savainojumā, savukārt Romāns Namovirs savainoja pēdu. Līdz ar to abiem spēlētājiem sezona ir noslēgusies. Tāpat šajā spēlē veselības problēmu dēļ nevarēs palīdzēt Rikardo Paoli. Spēlētāju iztrūkums noveda pie lēmuma, ka ir jāorganizē ārkārtas spēlētāju atlase, ko veicām augusta beigās. Atlase aizritēja visai veiksmīgi, jo komandu ir papildinājuši trīs spēlētāji, no kuriem 2 ir iekļauti arī šīs spēles pieteikumā – Jēkabpils futbola audzēknis Ralfs Beinarovičs, kā arī ukraiņu leģionārs Mikita Volžaņins. Abi pēc pozīcijas laukumā ir aizsargi.

Lai arī visai teorētiski, taču joprojām saglabājam cerības uz iekļūšanu Latvijas 3. līgas Finālsacensībās – lai tas izdotos, Ziemeļu zonas finālturnīrā ir jāiekļūst labāko divu komandu starpā, kas nozīmē, ka šodien obligāti ir jāizcīna punkti. Šobrīd tabula ir sadalījusies divās daļās, kur trīs līdervienības Ogre United (16 punkti), Pļaviņas DM (15) un Madona Kvarcs (12), ir krietni atrāvušās no pārējām trīs.

Spēles sākums šodien, 10. septembrī, 15:00, Madonas pilsētas stadionā.