Trešās līgas Ziemeļu zonas finālturnīru uzsāksim ar izbraukumu uz Pļaviņām.

Pēc nervu kutinoša grupu turnīra noslēguma, kur vien pēdējā spēļu kārtā pateicoties Futbola Parks Academy/LSPA neizšķirtam ar DSVK Trakstors ar 1:1, kur izlīdzinājums tika gūts pašā spēles izksaņā, izdevās izcīnīt trešo vietu un iekļūt savas zonas finālturnīrā. Finālturnīram kvalificējušās – Ogre United, FK Madona Kvarcs, FK Pļaviņas DM, Futbola Parks Academy/LSPA, FK Lielupe un FK Cēsis. Pirmājā spēle pretī stāsies pieredzes bagāts un spēcīgs pretinieks – FK Pļaviņas DM. Jāpiemin, ka pretinieks mājas spēles aizvada Gostiņu stadionā, kur ir dabīgā zāliena laukums un šī būs pirmā reize šosezon, kad mums būs iespēja aizvadīt spēli uz šāda seguma.

No grupu turnīra uz finālturnīru līdzi ņemsim 2 punktus, ko izcīnījām neizšķirtos pret Futbola Parks Academy un Ogre United, savukārt Pļaviņas, kuras spēlēja otrajā grupā, cieta zaudējumu tikai vienreiz,līdz ar to uz finālturnīru ir savākuši krietni lielāku punktu bagāžu – 9 punktus. Pēdējo reizi ar Pļaviņām tikāmies 2018. gada 2. līgas sezonā, kur cietām 2 pārliecinošus zaudējumus, vispirms mājās 2:7, un vēlāk izbraukumā ar 0:5.

Šajā izbraukuma spēlē komandai nevarēs palīdzēt vairāki pamatsastāva spēlētāji – Igors Ļahovs, Ņikita Mihaļcevičs, Daniels Stepaņenko un vairāki citi, toties pēc vairāku spēļu prombūtnes aizsardzībā atgriezīsies mūsu Itāļu leģionārs Rikardo Paoli.

Lai arī šobrīd finālturnīrā esam piektajā vietā no sešām komandām, esam motivēti cīnīties par Ziemeļu zonas medaļām un pats galvenais – labāko divnieku, kas mums nodrošinātu ceļazīmi uz visas valsts trešās līgas finālturnīru.