Dosimies ciemos pie Alberta uz Salaspili

Šovakar 20:00 Salaspils stadionā aizvadīsim jau savu ceturto Dali Dali 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas spēli, kur pretī stāsies, iespējams tradīcijām bagātākais Latvijas amatieru futbola klubs, FK Alberts. Jāpiezīmē, ka šī būs jau trešā mūsu komandas spēle 6 dienu laikā. Iepriekšējā tikšanās ar Albertu mūsu komandai bija 2018. gada 1. septembrī, kad mājās piedzīvojām minimālu zaudējumu ar 0:1.

Šobrīd abas komandas atrodas blakus turnīra tabulā – 4. un 5. vietā attiecīgi Lielupe un Alberts. Pagaidām abas komandas nav spējušas izcīnīt uzvaras, kas noteikti būs galvenais mērķis abām. Līdz šim pretinieku komanda nospēlējusi 0:0 ar DSVK Traktors, piedzīvojusi smagu sagrāvi pret Ogre United, kā arī minimāli ar 2:3 zaudējusi Futbola Parks Academy/LSPA. Kamēr mūsu puišiem sezonas pirmajās divās spēlēs divi neizšķirti ar 1:1 pret Futbola Parks Academy/LSPA un DSVK Traktors, kā arī sāpīgs 0:4 zaudējums pagājušajā ceturtdienā viesos pret Ogre United.

Kā jau tika minēts iepriekš – pretinieks ir ar lielu vēsturi. FK Alberts dibināts 2001. gadā, kas to padara par vienu no vecākajiem joprojām aktīvajiem futbola klubiem Latvijā. Laika posmā no 2004. līdz 2006. gadam klubs piedalījās pat 1. līgas čempionātā. Taču pirmo īsto panākumu izcīnīja 2008. gadā, kad uzvarēja 2. līgas Vidzemes reģionā. Zināmākie spēlētāji, kuri šobrīd pārstāv Alberts komandu ir Kristiāns Girvičs – viens no Latvijas labākajiem futbola žurnālistiem, Ilvars Koscinkevičs – Viaplay futbola spēļu komentētājs, Miķelis Osis – vadošā Latvijas sporta portāla sportacentrs.com rakstu autors, Kristaps Lešinskis – Banku Augstskolas pasniedzējs un iespējams viens no visu laiku kolorītākajiem sportacentrs.com lietotājiem ar segvārdu Bimbambols.

Mūsu sastāvā joprojām iztrūkst Rikardo Paoli, tāpat šajā spēlē nevarēs palīdzēt aizsargs Romāns Navomirs. Savukārt no traumas atkopies ir Dainis Sondors, kā arī pirmo reizi sezonā pieteikumā ir iekļauts bijušais Latvijas U21 izlases aizsargs Deniss Bezuščonoks. Tāpat jāpiezīmē, ka šī būs mūsu pirmā viesošanās Salaspils stadionā kopš 2017. gada.