4.līgas finālā tiksies FK Jūrnieks un ASK Kadaga-2

Aizvadītajās brīvdienās norisinājās Amatieru futbola 4. līgas pusfināla spēles, kurās uzvaras izcīnīja abas pirmā posma spēcīgākās komandas – FK Jūrnieks un ASK Kadaga-2.

Abas pusfināla spēles tika aizvadītas Alberta Šeibeļa stadionā. Vispirms sestdien FK Jūrnieks uzņēma SK Tedīši komandu. Cīņa starp abām komandām izvērtās aizraujoša – komandas laukumā demonstrēja lielu pašatdevi un vēlmi sasniegt finālu. Pirmajā puslaikā pēc aktīvas cīņas Jūrnieks spēja atklāt rezultātu, izmantojot savu iespēju un panākot 1:0. Ar vārtu guvumu atzīmējās Volodymyr Radul. Tedīši centās atbildēt ar ātriem pretuzbrukumiem, bet pietrūka noslēdzošā sitiena.

Otrajā puslaikā spēle turpinājās līdzīgā tempā – Tedīši centās atspēlēties, taču Jūrnieks atkal bija precīzs un dubultoja pārsvaru spēles 52′ minūtē, pateicoties Dmitrija Gončarova precīzam sitienam. Pārējā spēles daļā Tedīši meklēja iespējas gūt vārtus, bet pretinieku aizsardzība nospēlēja stabili. Viesi parādīja raksturu un neatlaidību, taču šoreiz veiksme bija laukuma saimnieku pusē.

Spēles detaļas

4. līga 2025

Alberta Šeibeļa stadionsVecdaugavas iela 10, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1015, Latvia

FK Jūrnieks
SK Tedīši
2 - 0
Final Score
Volodymyr Radul - 1 (23')Dmitrijs Gončarovs - 1 (52')
Game Statistics
0 Assists 0
Game Timeline
KO
KO
Volodymyr Radul
23'
Emīls Kurkovs
26'
Dmitrijs Gončarovs
52'
Rūdolfs Lasmanis
53'
Kirils Viņņikovs
53'
Daniils Fogels
58'
Aleksejs Sorokins
60'
Emīls Dreimanis
60'
Kirills Aleksejevs
62'
Bruno Saulītis
70'
Henrijs Pļaviņš
70'
Kristers Barānovs
75'
Kirils Viņņikovs
88'
Kirills Aleksejevs
90'
Kirills Aleksejevs
90'
FT

FK Jūrnieks

91Artūrs Cereņja Vārtsargs
2Jaroslavs Proņko Aizsargs
4Sergejs Protasovs 15 Uzbrucējs
5Aleksandrs Gladuševs Pussargs
6Kirills Aleksejevs Pussargs 62', 90'
90'
7Daniils Fogels Uzbrucējs 58'
8Fjodors Novokurskis Pussargs
10Aleksejs Andrejevs Uzbrucējs
14Kirils Parfjonovs Aizsargs
21Dmitrijs Gončarovs Aizsargs 52'
26Volodymyr Radul 20 Aizsargs 23'
1Markuss Pastars Vārtsargs
15Kirils Viņņikovs 4 Uzbrucējs 88'
16Iļja Vinogradovs Pussargs
18Matvejs Bogrovs Pussargs
20Aleksejs Sorokins 26 Pussargs
34Jēkabs Ozoliņš Uzbrucējs

SK Tedīši

1Artis Daniševskis Vārtsargs
2Uvis Virsnītis 33 Uzbrucējs
5Ernests Pakalnieks Uzbrucējs
6Rūdolfs Lasmanis Pussargs 53'
8Jurģis Tihomirovs 28 Pussargs
9Mariuss Teteris 21 Uzbrucējs
10Alekss Indrikovs Uzbrucējs
12Madars Arbidāns Uzbrucējs
17Emīls Kurkovs Aizsargs 26'
20Rihards Hoņavko 69 Pussargs
31Mārcis Vītoliņš Aizsargs
21Bruno Saulītis 9 Uzbrucējs
28Henrijs Pļaviņš 8 Aizsargs
33Emīls Dreimanis 2 Aizsargs
69Kristers Barānovs 20 Pussargs

Tikmēr svētdien, otrajā pusfinālā ASK Kadaga-2 dramatiskā cīņā pārspēja FK Lielupe-2 futbolistus. Mājinieki diezgan ātri atklāja spēles rezultātu, vadībā izvirzoties jau spēles 3′ minūtē, pateicoties Jāņa Lazdiņa vārtu guvumam. Tiesa pēc ielaistajiem vārtiem, spēles iniciatīvu pilnībā pārņēma FK Lielupe-2 futbolisti, veidojot momentu pēc momenta. Vienā no epizodēm tika piešķirts 11 metru soda sitiens, kuru nerealizēja Gļebs Ostapko, taču īsi pēc tam FK Lielupe-2 tomēr izlīdzināja rezultātu, pateicoties Ostina Deņisenoka un Ivana Širokova saspēlei un Pāvela Baikova noslēgumam. Pāris minūtes vēlāk ASK Kadaga-2 tika pie laba soda sitiena, pēc kura izspēles bumba ielidoja vārtos, taču spēles tiesnesis fiksēja pārkāpumu uzbrukumā un vārtus neieskaitīja. Pēc tam ASK Kadaga-2 tika vēl pie dažām ļoti labām iespējām izvirzīties vadībā, taču sitieni bija neprecīzi, rezultātam paliekot nemainīgam – 1:1.

Otro puslaiku nedaudz aktīvāk uzsāka Kadagas futbolisti, izveidojot pāris labas iespējas. Taču precīzāks bija FK Lielupe-2 futbolists Pāvels Baikovs, kurš izmantoja aizsargu kļūdu un izvirzīja savu komandu vadībā. Ilgi viesi nebija vadībā, jo jau pēc trīs minūtēm ASK Kadaga-2 futbolisti izmantoja Lielupes aizsargu paviršu darbību savā soda laukumā un panāca 2:2. Šoreiz precīzs bija Ralfs Frolovs. Pēc rezultāta maiņas ļoti labu nogriezni aizvadīja Lielupes futbolisti, pateicoties divām Renāta Turlaja rezultatīvām piespēlēm, vispirms izvirzot vienatnē pret vārtsargu Jevgeniju Jepifanovu un vēlāk Maiklu Petrovu, paliekot 15 minūtēm līdz pamatlaika beigām, viesi panāca ļoti labvēlīgu divu vārtu pārsvaru – 4:2. Spēle, ieejot beigu nogrieznī, kļuva nedaudz asāka un ar pārkāpumiem bagātāka. It kā šāda raustītākai spēlei būtu jānāk par labu komandai, kura ir vadībā, spēles 79′ minūtē notika nelaimes gadījums Lielupes soda laukumā, kad sitot bumbu ārā no soda laukuma, viens aizsargs trāpīja ar bumbu pa otru un bumba ielidoja vārtos. Nu jau sajūtot to, ka šo spēli ir iespējams glābt, Kadagas futbolisti metās uzbrukumā, piespiežot viesus savā laukuma pusē, līdz, beigu beigās spēles 89′ minūtē, rezultāts tika izlīdzināts. Kad jau likās, ka papildlaiks ir neizbēgams, FK Lielupe-2 vārtsargs pieļāva rupju kļūdu, domādams, ka pēc tāla soda sitiena izpildes bumba lido garām vārtiem, viņš nolēma to neķert, pavadot bumbu, kura iekrita vārtos tieši gar vārtu stabu. Līdz ar to ASK Kadaga-2 izrāva uzvaru spēles kompensācijas laikā.

Spēles detaļas

4. līga 2025

Alberta Šeibeļa stadionsVecdaugavas iela 10, Ziemeļu rajons, Rīga, LV-1015, Latvia

ASK Kadaga-2
FK Lielupe-2
5 - 4
Final Score
Jānis Lazdiņš - 1 (3')Ralfs Frolovs - 1 (59')Jurģis Grīgs - 1 (89')Ņikita Kokorevičs - 1 (90+1')Ayomideji Daniel Fasawe - 1 (79')
Pāvels Baikovs - 2 (26', 56')Jevgēnijs Jepifanovs - 1 (62')Maikls Petrovs - 1 (74')
Game Statistics
0 Assists 0
Game Timeline
KO
KO
Jānis Lazdiņš
3'
7. Pāvels Baikovs
26'
18. Ostins Deņisenoks
26'
Ralfs Frolovs
46'
Mārtiņš Valdmanis
46'
44. Marks Maļcevs
46'
Everts Mote
46'
14. Renāts Turlais
46'
6. Georgijs Lobanovs
54'
7. Pāvels Baikovs
56'
Ralfs Frolovs
59'
14. Renāts Turlais
62'
20. Jevgēnijs Jepifanovs
62'
Iļja Krūmiņš
68'
Ņikita Kokorevičs
68'
10. Maikls Petrovs
72'
14. Renāts Turlais
74'
10. Maikls Petrovs
74'
88. Bunyodjon Nosirov
79'
47. Ayomideji Daniel Fasawe
79'
Everts Mote
86'
Iļja Krūmiņš
86'
88. Bunyodjon Nosirov
86'
Filipe Alexandre Jacinto Martins
88'
Jurģis Grīgs
89'
14. Renāts Turlais
90+4'
15. Kārlis Villerušs
90+2'
Ņikita Kokorevičs
90+1'
47. Ayomideji Daniel Fasawe
90+1'
FT

ASK Kadaga-2

1Ivo Jaunzems Vārtsargs
8Alens Pelcbergs Aizsargs
9Jānis Lazdiņš 7 Pussargs 3'
11Heino Laizāns Pussargs
13Jurģis Grīgs Pussargs 89'
14Gvido Dokāns Aizsargs
18Kārlis Sudārs Aizsargs
19Aivis Greblis 21 Pussargs
22Artjoms Naļivaiko Pussargs
25Ņikita Kokorevičs Pussargs 90+1'
68'
26Vjačeslavs Golubevs 23 Aizsargs
7Everts Mote 9 Pussargs 86'
16Ingus Pelcbergs Aizsargs
21Ralfs Frolovs 19 Uzbrucējs 59'
23Mārtiņš Valdmanis 26 Pussargs

FK Lielupe-2

30Erold Bardhollari Vārtsargs
5Nuno Daniel Soares Mourinho 88 Pussargs
7Pāvels Baikovs Uzbrucējs 26', 56'
17Rūdolfs Pakulis 14 Pussargs
18Ostins Deņisenoks 31 Uzbrucējs 26'
20Jevgēnijs Jepifanovs Pussargs 62'
37Aleksejs Vancāns 44 Aizsargs
45Ivans Širokovs 10 Uzbrucējs
47Ayomideji Daniel Fasawe Aizsargs 90+1'
79'
55Mārtiņš Auziņš 6 Aizsargs
71Gļebs Ostapko 35 Pussargs
1Antons Vasiļjevs Vārtsargs
6Georgijs Lobanovs 55 Aizsargs
10Maikls Petrovs 45 Pussargs 74'
14Renāts Turlais 17 Pussargs 62', 74'
90+4'
15Kārlis Villerušs 44 Uzbrucējs
31Filipe Alexandre Jacinto Martins 18 Pussargs
35Iļja Krūmiņš 71 Pussargs 86'
44Marks Maļcevs 15 Aizsargs
88Bunyodjon Nosirov 5 Pussargs 86'

Spēlē par 3. vietu savā starpā tiksies SK Tedīši un FK Lielupe-2 komandas. Pirmajā posmā viena spēle starp šīm komandām noslēdzās neizšķirti, otra – ar SK Tedīši uzvaru. Savukārt finālā tiksies FK Jūrnieks un ASK Kadaga-2 komandas, kuras pirmajā posmā nav aizvadījušas nevienu pilnvērtīgu spēli. Pirmā spēle noslēdzās spēles 68′ minūtē nekārtību dēļ, kuru rezultātā abām komandām tika piešķirti tehniskie zaudējumi, savukārt otrā spēle nenotika, jo ASK Kadaga-2 atteicās to aizvadīt. Tā kā fināls noteikti solās būt ļoti karsts, un, cerams, ka šoreiz bez jebkādiem incidentiem.

Leave a Reply