Viesosimies savā bijušajā mājas stadionā cīņā pret Traktoru

Iepriekšējās brīvdienās mūsu klubam bija paredzēts uzsākt šī gada Atbildīgas spēles Latvijas kausa izcīņas turnīru ar spēli pret FK Varakļāni komandu, kas starp citu mūsu klubam ir jau 10 kausa izcīņas turnīrs pēc kārtas, tomēr šī spēle nenotika. Sestdien, vēlu vakarā saņēmām informāciju no Latvijas Futbola federācijas, ka Varakļāni dalību turnīrā ir atsaukuši, kam par iemeslu bija nespēja nokomplektēt sastāvu.

Jāpiemin, ka izlēmām sev brīvdienu nedot, tā vietā spēlei paredzētajā laikā organizējām savstarpējo treniņspēli, kurā pārāki bija Lielupes komanda sarkanajā formā. Treniņspēle ļāva pie spēles laika tikt arī tiem futbolistiem, kam tas šosezon bija izdevies maz vai arī nemaz.

Savus pretiniekus Kausa izcīņas otrajā kārtā uzzinājām otrdien, jau atkal tā būs Madona, taču šoreiz – izbraukumā. Šajā kārtā pievienojās arī 10 Altero.lv LIIGA, jeb 2.līgas komandas. Šīs kārtas uzvarētāji nokļūs turnīra otrajā posmā, kurā jau pievienosies 10 Optibet Nākotnes līgas klubi.

Taču šovakar aizvadīsim šīs sezonas trešo spēli Dali Dali Latvijas 3. līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas čempionātā, un mums pretī stāsies ļoti labi zināms oponents – DSVK Traktors / LSAB. Kas ir zīmīgi, spēli aizvadīsim Rīgas 49. vidusskolas stadionā, kas ilgus gadus līdz pat pērnās sezonas noslēgumam bija mūsu mājas stadions.

Kamēr mēs esam divās spēlēs iekrājuši punktu rezultatīvā neizšķirtā 3:3 pret FK Sigulda, Traktors ir aizvadījis trīs spēles un jau izcīnījis uzvaru pret FK Alberts komandu. Pārējās divās spēlēs ciesti zaudējumi pret Siguldu un Ogre United dublieru komandu.

Pretinieku komandā noteikti varam izcelt tās vārtsargu Jāni Skābārdi, kurš 2012. un 2013. gadā aizvadīja 12 spēles Virslīgā Jūrmalas Spartaks sastāvā, savukārt šobrīd ir FS Metta fiziskās sagatavotības treneris. Tāpat Mettas menedžeris un kādreizējais FK Metta dublieru komandas spēlētājs Harijs Toms ir DSVK Traktors sastāvā.

Jāpiezīmē, ka šajā spēlē mums nevarēs palīdzēt vārtsargs – Staņislavs Mareckis, kurš starp citu ir noslēdzis stažēšanās līgumu ar 2. līgas klubu FK PPK / Betsafe. Tāpat šoreiz ārpus pieteikuma ir atstāts Andrejs Ivanovs, kurš spēlēja abās pirmajās divās sezonas spēlēs. Tomēr varam informēt arī par papildinājumu mūsu sastāvā – iespēju debitēt iegūs vēl viens jaunais spēlētājs – Ričards Rimicāns. Pēc izlaistas vienas spēles, aizsardzībā ir atgriezies arī viena no būtiskākajām figūrām – Rikardo Paoli.

Esat laipni aicināti atbalstīt komandu! Spēlēs sākums 20:45.