Izcīnam lielāko uzvaru kluba vēsturē kopš 2018. gada

Piektdien, atgriežoties Rīgas 49. vidusskolas stadionā, izcīnijām pirmo uzvaru šosezon Dali Dali Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas čempionātā ar pārliecinošu 7:1 pret DSVK Traktors/LSAB komandu. Zīmīgi, ka vārtus spēja gūt 6 dažādi mūsu komandas spēlētāji.

Jau no spēles sākuma svilpes mēs pārliecinoši pārņēmām bumbas kontroli, kamēr pretinieki uzreiz nosēdās zemu savā laukuma pusē, kas viņiem maksāja dārgi. Jau otrajā spēles minūtē soda laukumā ielauzās Ņikita Mihaļcevičs, kurš pēc kontakta ar Traktora aizsargu nokrita. Tiesnesis nolēma piešķirt 11 metru soda sitienu, ko devās izpildīt pats Mihaļcevičs. Lai arī sitienu vārtsargs atvairīja, pirmais pie bumbas bija pats sitējs, un ar atkārtotu raidījumu vārtus tomēr guva – 1:0. Diemžēl 15′ minūtē pieļāvām kļūdu laukuma vidusdaļā, kas ļāva pretiniekiem aizskriet pretuzbrukumā, un ar savu pirmo sitienu pa vārtiem no aptuveni 18 metriem, spēja izlīdzināt rezultātu. Vien desmit minūtes vēlāk pēc teicamas izspēles uz vārtu priekšu, savā debijā kluba rindās vārtus guva Ričards Rimicāns, kas ļāva atgriezties vadībā. Piecas minūtes līdz puslaika beigām soda laukumā bumba nonāca pie Rimicāna, kurš to pāradresēja uz vārtu priekšu. Tur izveicīgāks par aizsargiem bija Dainis Sondors, kurš arī guva savus pirmos vārtus kluba rindās, puslaikam noslēdzoties ar mūsu vadību ar 3:1.

Otrais puslaiks iesākās visai haotiski, jo bumbu savā kontrolē īsti neviena no komandām nespēja pārņemt, piespēlēs bija ļoti daudz brāķa. Tomēr 59′ minūtē Ņikita Mihaļcevičs, aizskrienot vienatnē pret pretinieku vārtsargu, pārspēja viņu vēlreiz – 4:1. Veselas divas reizes vārtus guva Andris Smilga, tomēr abas reizes tie netika ieskaitīti – vispirms aizmugures stāvokļa dēļ, otrreiz fiksētas spēles ar roku dēļ. Tomēr trešā reize bija veiksmīga, kad pēc vairākiem rikošetiem bumba vārtu priekšā nonāca pie Smilgas, šoreiz gūstot legālus vārtus – 5:1. Astoņas minūtes līdz spēles beigām savus pirmos vārtus kluba rindās guva arī Roberts Leladze. Punktu spēlei pielika Kārlis Villerušs, kurš no dažu metru attāluma bez īpašām grūtībām raidīja bumbu vārtu tīklā, uzstādot gala rezultātu 7:1, kas ir mūsu kluba lielākā uzvara kopš 2018. gada augusta, kad ar 8:0 pārspējām SK Cēsis.

Nākamā spēle jau nākamajā sestdienā, kad dosimies šīs sezonas tālākajā izbraukumā – uz Madonu, kur aizvadīsim Atbildīgas spēles Latvijas Kausa pirmā posma otrās kārtas spēli. Interesanti, ka pirms gada tieši šajā pašā turnīra stadijā arī spēlējām pret Madonu. Toreiz pamatlaiks noslēdzās ar 2:2, diemžēl pēcspēles 11m sitienu sērijā piekāpāmies, un izstājāmies no turnīra.