Uzsāksim čempionāta otro apli ar līdervienību Super Nova-2

Šovakar jaunajā Rīgas 75. vidusskolas laukumā uzsāksim otro apli Dali Dali Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas čempionātā, un pretinieks būs ļoti nopietns Virslīgas kluba Super Nova dublieri. Pirmajā aplī turnīra pašā pirmajā spēlē cietām smagu sakāvi ar 0:9, tomēr tagad komanda ir palikusi vēl spēcīgāka un saliedētāka.

Turnīra pirmā daļa praktiski perfekta padevusies Super Nova vienībai – aizvadītajās deviņās spēlēs punkti ir zaudēti tikai vienreiz, kad trešajā kārtā ļoti pārsteidzoši tika nospēlēts 1:1 ar Futbola Parks Academy. Tas ļauj Super Nova ierindoties stabilā pirmajā vietā ar 25 punktiem.

Savukārt mums šobrīd ir iekrāti 11 punkti, kuriem gan garantēti nāks klāt vēl trīs, jo iepriekšējās kārtas spēli pret FK Ādaži neaizvadījām, pretinieku sastāvā problēmu dēļ. Šobrīd gaidām LFF Vidzemes reģiona DK lēmumu par tehniskās uzvaras piešķiršanu. Iekrātie 11 punkti ir sasniegti 6 spēlēs, kas šobrīd mūs ierindo 4. vietā, vienu vietu aiz nepieciešamā mērķa (top 3). Tomēr jāpiezīmē, ka mums šobrīd ir par 2-3 aizvadītām spēlēm mazāk nekā priekšā esošajām vienībām, līdz ar to turnīra tabula augšgalā vēl var būtiski mainīties. Jāatgādina, ka mēs joprojām līgas ietvaros neesam piedzīvojuši zaudējumu kopš 30. aprīļa, kas bija čempionāta pirmā spēle tieši pret Super Nova.

Pretinieku sastāvā ir izceļami vairāki spēlētāji. Viens no tiem ir Daniels Radzenieks, kurš ir guvis 15 vārtus sava kluba sastāvā un ir visas Dali Dali Trešās līgas rezultatīvākais spēlētājs. Kopumā Ziemeļu zonas Rietumu grupas rezultatīvāko 4 spēlētāju sarakstā ir veseli 3 Super Nova spēlētāji. Nopietna figūra aizsardzībā pretiniekiem ir Roberts Krists Jaunarājs-Janvāris, kurš pēdējās divās spēlēs ir nosūtīts no galvenās komandas uz dublieriem. Viņa kontā 68 spēles Virslīgā, kā arī vieni gūtie vārti, kuri iegūti tieši šosezon.

Mūsu komandai aizsardzībā nevarēs palīdzēt Ralfs Beinarovičs un Dainis Sondors, taču sastāvā ir atgriezies Rikardo Paoli. Tāpat ir robi arī laukuma viduslīnijā – Andrejs Ivanovs un Roberts Leladze ir tikai daži no tiem, kas šovakar vidējā līnijā nevarēs palīdzēt. Savukārt uzbrukuma līnijā pietrūks viens no ātrākajiem komandas spēlētājiem Ņikita Mihaļcevičs. Vasaras pāreju periodā esam papildinājušies ar dažiem jauniem spēlētājiem, no kuriem divi jau ir pieteikti gaidāmajai spēlei. Pirmais ir aizsargs Ņikita Pavļiks, kurš aizvadījis vairākas sezonas Otrajā līgā Mārupes un Limbažu sastāvā. Tāpat iespējams mūsu kluba rindās debitēs senegālietis Piērs Bastans Gomes, kuram FK Lielupe ir pirmais klubs Latvijā, viņš gan ir jau piedalījies pārbaudes spēlē pret JFC Dobele, kur atzīmējās ar vārtu guvumu.

Spēles sākums šodien 19:30.