Pirmā tikšanās šosezon ar Ādažiem

Šovakar Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma dienā Dali Dali Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas ietvaros tiksimies ar FK Ādaži komandu.

Lai arī ir iesācies otrais aplis, šī būs tikai mūsu pirmā tikšanās reize, jo pirmajā aplī, uz laukuma nekāpjot, izcīnījām tehnisko uzvaru ar 3:0 – pretinieku komandu piemeklēja sastāva problēmas. Jāpiezīmē, ka 2014. gadā mūsu klubs aizvadīja savu pirmo oficiālo spēli kā LFF biedrs tieši pret FK Ādaži vienību, spēle toreiz beidzās 1:1.

Ādažu komandai līdz šim aizvadītajās 6 spēlēs ir izdevies tikt pie uzvaras tikai vienreiz, visai pārliecinoši sagraujot citu turnīra pastarīti FK Alberts ar 5:1. Pārējās spēlēs ciesti smagi zaudējumi ar vismaz četru vārtu deficītu.

Savukārt mums situācija turnīra tabulā ir diametrāli pretēja – līdz šim zaudējuma rūgtumu mums ir sagādājusi tikai Super Nova-2, kurai esam piekāpušies divreiz, pārējās sešās spēlēs vienmēr izcīnīti punkti. Kā arī pēc zaudēto punktu rādītāja joprojām esam tik ļoti kārotajā labāko trijniekā.

Pretinieku rindās noteikti izceļams ir Natans Kats, kurš iepriekšējās 4 sezonas pavadījis JDFS Alberts komandā, Optibet Nākotnes līgā aizvadot 42 spēles, kuru laikā tika pie 2 vārtu guvumiem. Interesanti, ka Ādažu komandas sastāvā šogad spēlē 5 spēlētāji no futbola kluba Ventspils Novads, kurš nesen sāka savu darbību, tomēr pagaidām vēl nespēj nokomplektēt pilnvērtīgi sastāvu, lai patstāvīgi spētu piedalīties Trešās līgas sacensībās.

Šajā spēlē sevi pierādīt sākumsastāvā varēs mūsu vārtsargs Mareks Grāvītis, kuram līdz šim kontā ir tikai 45 minūtes oficiālajās spēlēs. Tāpat pēc ilgākas pauzes atgriezušies ir Roberts Leladze un Ņikita Mihaļcevičs. Savukārt neliela savainojuma dēļ šo spēli izlaidīs Igors Krasovs.

Spēles sākums 18:00 Ādažu sporta centra stadionā.