Trīs dienās divas spēles un divi zaudējumi

Aizvadītajā nedēļas nogalē apstākļi sakrita tā, ka mūsu komandai nācās aizvadīt divas spēles trīs dienu ietvarā – vispirms piektdien tikāmies ar DSVK Traktors, bet jau svētdien cīnījāmies pret Rīgas Futbola Skolu. Diemžēl abās spēlēs nācās piedzīvot zaudējuma rūgtumu.

Sarežģītais spēļu cikls iesākās ar Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas spēli pret DSVK Traktors. Lai arī spēli noteikti sākām kā favorīti, piedzīvojām negaidītu un visai kaunpilnu sakāvi ar 0:4. Ciešanas sākās jau spēles 5’ minūtē, kad spēles tiesnesis ne tikai mūsu aizsargam parādīja sarkano kartīti, bet arī kļūdaini piešķīra 11 metru soda sitienu, ko pretinieki arī realizēja. Nācās spēlēt riskanti, lai spēles rezultātu vērstu sev par labu, tomēr atlikušajā puslaika daļā iekritām pretuzbrukumos un nonācām iedzinējos ar 0:3. Lai arī vārtu gūšanas iespējas spējām izveidot, ar realizāciju gan nevedās, puslaikam noslēdzoties ar nulli mūsu gūto vārtu ailītē uz tablo.

Otrajā puslaikā pretinieki ļoti prasmīgi noparkoja autobusu savā aizsardzībā un mūsu izmisīgos centrējumus soda laukumā salīdzinoši vienkārši neitralizēja. Pašā spēles izskaņā Traktors tika pie stūra sitiena, pēc kura sekoja divcīņa gaisā mūsu soda laukumā, un atkal svilpe mums par sliktu. Tiesnesis atkal saredzēja pārkāpumu mūsu soda laukumā. Piešķirto soda sitienu atkal realizēja traktoristi, uzstādot gala rezultātu 0:4, kas bija mūsu trešais sausais zaudējums līgā pēc kārtas. Tas lika mums noslīdēt turnīra tabulā līdz piektajai vietai. Jāpiemin, ka pirmo reizi šosezon laukumā izgāja mūsu komandas otrais numurs vārtos Mareks Grāvītis.

Savukārt svētdien turpinājām savu Latvijas kausa izcīņas kampaņu, tiekoties ar Rīgas Futbola skolas komandu. Šis jau bija kausa trešais etaps, kurā iesaistījās arī Nākotnes līgas klubi. Šajā spēlē izmainījām spēlētāju taktisko izvietojumu, dodot atpūtu vairākiem spēlētājiem, kas pirms divām dienām atdeva spēkus spēlē pret DSVK Traktors vienību. Šoreiz jau no pirmajām minūtēm spēlējām vairāk no aizsardzības, disciplinēti sagaidot pretinieku pie centra līnijas. Diemžēl puslaiku nācās pabeigt ar 0:2. Vispirms ļoti tālu soda sitienu nespēja atsist mūsu vārtu vīrs, bet pēc tam atstājām soda laukuma vidū nepiesegtu pretinieku uzbrucēju. Jāpiemin arī, ka viesi divas trīs reizes pamanījās trāpīt pa vārtu stabu pirmajā puslaikā, kā arī nerealizēja 11 metru soda sitienu.

Otrajā puslaikā veicām vairākas maiņas, un ātri vien pat pārņēmām iniciatīvu, veidojot arvien bīstamākas vārtu gūšanas iespējas. Puslaika otrajā daļā arī mēs tikām pie 11 metru soda sitiena, ko realizēja mūsu komandas snaiperis Sergejs Lazorskis, kuram šie bija jau piektie vārti sešās spēlēs. Īsi pēc tam pretinieku soda laukumā tika izdarīts pārkāpums pret Igoru Balandinu, tomēr tiesnesis nepieņēma lēmumu vēlreiz norādīt uz 11 metru soda sitiena atzīmes. Spēles pēdējās sekundēs Artjoms Morozovs nonāca vienatnē ar pretinieku vārtu vīru, raidot bumbu pāri tam. Tomēr raidījums bija nedaudz par spēcīgu, bumbai pārspurdzot pār vārtu pārliktni. Piedzīvojām sāpīgu zaudējumu ar 1:2 un izstājāmies no Latvijas kausa.

Nākamā spēle jau šajā piektdienā, kad Hanzas vidusskolas laukumā 21:15 uzņemsim Ogre United dublierus.