Šodien iestartēsim šo sezonu – atskatīsimies uz aizvadīto pirmssezonu.

Jau šodien 14:00 Hanzas vidusskolas stadionā uzņemsim FK Ādaži vienību, kas būs mūsu šīs sezonas Trešās līgas Ziemeļu zonas Rietumu grupas atklāšanas spēle. Bet pirms tam aicinām īsi iepazīties ar to, kā mums gāja izvadītajā ziemā un pavasara ievadā.

Vispirms jāsāk ar to, ka nācās atvadīties no vairākiem pamatsastāva spēlētājiem, kuri saņēma piedāvājumus no augstāku līgu klubiem. Viens no tiem bija Piērs Bastans Gomess, kurš pievienojies Nākotnes Līgas klubam Ogre United, kuras sastāvā jau paguva debitēt 0:0 neizšķirtā pret Riga FC dublieriem. Piērs pērn mūsu sastāvā aizvadīja 13 spēles, kuru laikā spēja gūt 7 vārtus, nopelnot sezonas noslēgumā komandas labākā uzbrucēja apbalvojumu. Savukārt uz Otro līgu pārcēlies Maikls Petrovs, kurš pievienojies FK Salaspils vienībai. Arī Maikls jau piedzīvojis debiju klubā, tiekot pie 30 minūtēm zaudējumā pret Dienvidkurzemes SS. Jāpiemin, ka uz šo klubu pārcēlies ir arī Staņislavs Maretskis, kurš pērn piedalījās abās pirmajās sezonas spēlēs, tomēr savainojuma dēļ atlikušo sezonas daļu izlaida. Sezonas pirmo daļu nāksies iztikt arī bez Artura Kupča, kurš pērn ļoti veiksmīgi pārkvalificējās no centra pussarga par centra aizsargu un kļuva par ļoti nozīmīgu figūru laukumā.

Februārī un martā paguvām aizvadīt 4 atlases treniņus, kuros atradām vairākus būtiskus sastāva papildinājumus, par kuriem ziņosim laika gaitā. Tā kā pirmssezonas pārbaudes spēlēs norisinājās liela sastāva rotācija, lai būtu iespējams pārbaudīt un iespēlēt jaunos spēlētājus, kā arī dažās pozīcijās nācās pārkvalificēt vairākus ilggadējos kluba spēlētājus, aizvadījām rekordlielu pārbaudes spēļu skaitu – veselas septiņas, no kurām divas bija pret Otrās līgas vienībām.

Gaidām šodien visus Hanzas vidusskolas stadionā!

Spēles detaļas

3. Līga 2024

Rīgas Hanzas vidusskolas stadionsMālpils iela, Skanste, Riga, Vidzeme, 1010, Latvia

FK Lielupe
FK Ādaži
4 - 0
Final Score
Artis Kalniņš - 1 (11')Pāvels Baikovs - 1 (70')Kārlis Villerušs - 1 (85')Sergejs Lazorskis - 1 (90')
Game Statistics
0 Assists 0
Game Timeline
KO
KO
24. Artis Kalniņš
11'
Gustavs Raudzeps
46'
Krists Laucis
46'
33. Daniels Šležs
57'
20. Renārs Antons Veinbergs
57'
11. Igors Krasovs
65'
Ričards Janevics
68'
17. Gļebs Ostapko
70'
7. Pāvels Baikovs
70'
71. Reinis Muižzemnieks
74'
15. Kārlis Villerušs
77'
Aivis Greblis
81'
15. Kārlis Villerušs
85'
Andrejs Karņickis
85'
Kristiāns Kudiņš
85'
9. Sergejs Lazorskis
85'
15. Kārlis Villerušs
90'
9. Sergejs Lazorskis
90'
FT